Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek kéne lépnie? Érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kéne lépnie? Érdemes várnom?

Figyelt kérdés
Egy ideje már szemetek egy fiúval az iskolában, viszont még soha egy szót nem beszéltünk. Eddig úgy gondoltam, hogy ha tetszenék neki, úgyis odajönne. Arra várna, hogy én kezdeményezzek? Vagy várjam meg amíg ő lép? Nem tűnik annak a félénk fajtának..

2018. dec. 18. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz belelátni más emberekbe, lehet, hogy a barátaival jól elvan és megnyílik nekik, mert ismerik egymást már régóta, de közben egy idegen embertől meg zavarban van.
2018. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy igen, ha érzed, hogy van valami, akkor nyugodtan nyiss felé.
2018. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vársz, azt évekig teheted.

Ha lépsz, nem kell várnod évekig.


Ismétlem önmagam:

A legnagyobb hiba, hogy úgy viselkedsz, mintha nem is érdekelne. Ettõl nem leszel menõ. Így õ sem fog észrevenni.

2018. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

3: Igen, tudom, ezért próbálom is azt mutatni neki, hogy érdeklődöm iránta. Lehet csak nem veszi a lapot :D

2018. dec. 18. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem neked. Ne kezdj el nyomulni . Ha nem találja meg a tökeit,neked is meg neki is jobb lesz,de főleg neked. Hidd el
2018. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lepj fele
2018. dec. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3.-as mekkora jogokban van, szerintem meg érdemel egy tapsot!



"Ha vársz, azt évekig teheted.

Ha lépsz, nem kell várnod évekig."

idézet by 3-as

2018. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ment mindenkinek a zöld :)
2018. dec. 20. 00:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is! Majd megosztanád nekem/nekünk, hogy mit fogsz csinálni?:)
2018. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen a gimiben. Tetszettvegy srác, szemeztünk is, de soha nem jött oda hozzám, én meg nem akartam kezdeményezni. Végül nem lett belőle semmi, azt se tudom, mit gondolt/érzett. :/
2019. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!