Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha újra testet ölthetnél, ki...

Ha újra testet ölthetnél, ki vagy mi lennél?

Figyelt kérdés

Ha bármilyen állat, vagy bárki lehetnél, bármelyik korban, minek vagy kinek születnél?

Kort és nemet is írhat aki akar.


2019. jan. 5. 18:21
1 2
 1/11 Vinczesara válasza:
72%

Fuuu en szivesen lennék Lady Gaga a mai korban, ha a multbol kene választanom akkor Jeanne d'Arc

Mondjuk nem szivesen egnek el maglyan, de hat ez van 😂

2019. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Macska lennék nálunk
2019. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, várom a többi válaszolókat is, nagyon kíváncsi vagyok!
2019. jan. 5. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sas lennék a Sziklás-hegységben.
2019. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Justin Bieber lennék:D
2019. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Petrarca lennèk, vagy nőkènt Zoë Bell. Állatkènt meg vagy egy Husky, vagy egy sólyom lennèk.(36F)
2019. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Magas-Tátrában levegő.
2019. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt az életet szeretném megint! (Akkor legalább újra együtt lehetnék a szerelemmel :)
2019. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gyönyörű gazdag úrnőnek születnék, saját kastéllyal, rózsa kerttel, szökőkutakkal. Zongoráznék és pipázgatnék kedvemre. Gyönyörű ruháim lennének, drága anyagokból, és persze ékszerek. Porcelán babákat, meg mindenféle babákat gyűjtenék, és üvegdíszeket, meg készíttetnék is. Így élném az életemet végig, gondtalanul. Férjhez én ugyan nem mennék, mert apám mindent csak rám hagyott. Gyönyörű képeket festenék, a zongorázás mellett. Néha kimennék lovagolni a hatalmas birtokomra. Talán a harmincas éveim közepe táján férjhez mennék. Talán, mert már magányosnak érezném magam. Születne egy vagy két gyönyörű kislányom. A férjemet ezek után kimérgezném, és ledobatnám egy szolgámmal egy szakadékba, balesetnek álcázva. Ezután eljátszanám a gyászoló özvegy szerepét. Ja, a szolgát szintén megöletném hogy eltüntessek minden nyomot. De azért a családját bőségesen feljutalmaznám. Viszont már nem lennék magányos, boldogan élnék a lányaimmal míg meg nem halnék. Napjainkban pedig reinkarnálódnék..és sikeres rapper nő lennék! A legjobb természetesen.

Ez csak álmodozás, nem kell belekötni! :)

2019. jan. 5. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy régi korban, egy nagy kastélyban, egy gyönyörű úrnő "barátja,, (vagy szolgája) szeretnék lenni. Kertészkednék a kastély körül (virágokat, rózsákat, mindenféle növényeket nevelnék) de egyébként is bármit megtennék az úrnőmért :) Esetleg ha később meggondolná magát, mert túl magányos lenne egyedül - férjhez is mennék hozzá (ezért alapól valami ehhez méltó rangot is szeretnék). Ha gyerekeket szeretne.., rajtam nem múlna.., (valószínűleg úgyis lányok lennének) mindent megtennék a cél érdekében. Minden téren mindent beleadnék egész életem minden napján - de ha azt érezném hogy kevés vagyok neki, vagy már megunt engem.., egyszerűen leugranék egy szakadékba...

Aztán szeretnék reinkarnálódni hogy visszakerülhessek ugyanebbe az életbe, és előröl kezdhessem. Mindezt az idők végezetéig...

2019. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!