Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg teljesen stressz...

Tényleg teljesen stressz mentes az élet külföldön?

Figyelt kérdés
Csak sokan akik ki mentek,azt mondták nekik nagyon jó,nem drága zsebből bármit megvesznek ha valami elromlik,rendesek az emberek,rendesek a munkahelyek,egy csomót félre tudnak tenni,stb... És nincs egy deka stressz se álom az élet.

2019. jan. 7. 10:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
73%
Pontosan
2019. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Még a kerítés is kolbászból van.
2019. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez mind csak egy nagy álom, tudod? ^_^
2019. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Persze, aki meg hazajött már végleg, az majd elmondja mi a valóság, az ilyen minden tökéletes csak púder
2019. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Aha, hogyne, persze. Én kimentem külföldre dolgozni, egy az, hogy kidolgoztam a belem, kettő, hogy végül kirúgtak és ki sem fizettek rendesen. Itthon akármilyen putri cégnél is melóztam, soha sehol nem kellett megerőltetni magam, és soha nem volt olyan, hogy ne kaptam volna meg a fizetésem. Menjen a halál külföldre, én biztos nem fogok.
2019. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem. De az, hogy nem tökéletes, még nem jelenti azt, hogy nem lehet jobb.
2019. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy nálunk nincs kolbászból a kerítés, de legalább nálunk van kerítés!
2019. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sokszor olvasok írásokat itt ott 10 ből kilenc boldog kint max egy ha haza jönne a többiek vagy soha vagy max látogatóba mert kint mindenük megvan.
2019. jan. 7. 10:51
 9/19 A kérdező kommentje:

# 5


Azt mondják,hogy aki így jár az béna ,ezt kint jól megélők mondják.

2019. jan. 7. 10:52
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy viccet félretéve szó nincs arról, hogy ne lenne stresszes. Egyszerűen tény, hogy arányaiban jobban élsz mint itthon.


Szerintem ha hasonlítani kéne, akkor olyan, mintha itthon a többség 250-300 ezret keresne. Nem gazdagodik belőle meg, de nem is azt számolja hogyan jöjjön ki hó végén. Nem úgy mint a mostani 120-150 ezres fizetésekből.

2019. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!