Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen dög unalmasan telt...

24 évesen dög unalmasan telt el az életem nincs mire vissza emlékeznem. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen csak én 26 vagyok.
2019. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És 2 év mit számít
2019. jan. 9. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok en is 26 eves. Sokat szamit 2 ev.
2019. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy így gondolom. Aztán kicsivel később elkezdenek apróságok eszembe jutni, amitől mégsem voltam olyan dögunalmas. Más annak látná az életem, engem egy kicsit azért felemelnek ezek az apróságok.

29

2019. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Ne emlèkezzetek a règiekre ès az előbbiekről ne gondolkodjatok,ìmè ùjat cselekszem".
2019. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó de a gyerekkorod azért csak izgalmas volt nem? 7 éves koráig kb mindenki mennyországban él, akármekkora tirpákok is voltak a szülei. (nem tudom h mit jelent a tirpák, de tramplisan hangzik, szaal ide jó lesz ez így is.)


Én is hamarosan 24 éves leszek, és nekem is vannak ilyen gondolataim, de mostanában azért teszek dolgokat, amik azért valamennyire elégedetté tesznek. És amúgy nem kell nagyon nagy dolgokra gondolni. Kreativitás kell, meg szabadságvágy, és akármilyen hétköznapban lehet valamilyen izgalmas dolgot csinálni.

2019. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg egyébként is volt pár durva húzásom tízen évesen, amiből könnyen baj lehetett volna, és nincs az az isten, hogy ma 23 éves fejjel ezeket megcsináljam, és azért ezeknek is szoktam örülni, hogy ilyeneket csináltam, és mégsem haltam bele, vagy lettem, rokkant. Mert ugye lehet hallani ilyen híreket, hogy tizenévesek halnak meg apró hülyeségek miatt, és amikor ezeket olvasom mindig arra gondolok, hogy basszus.. ezeket akár én is csinálhattam volna.


Pl a Feldmár is mondott vmi olyasmit, hogy szerencsés ember az aki túlélte a tinédzser kort, és ha túlélte, akkor már valószínűleg életben marad.

2019. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!