Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ismerőseim tudhatják, hogy...

Az ismerőseim tudhatják, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mondf azt, ha kérdezik, hogy több fiúval voltál már mint amit a két kezeden megtudsz számolni.
2019. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 mantis religiosa ***** válasza:
68%
Vedd poénosra a szitut: ha esetleg kérdezi valaki, hogy szűz vagy-e, mond hogy nem vagy szűz, hanem mérleg. :-)
2019. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nincs belőle baj ha tudják. Ha kérdezik akkor én elmondanám ez egyáltalán nem szégyellni való dolog... Hány éves vagy?
2019. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondod hogy volt mar baratnod de jelenleg most nincs ennyi. Bizonyitsak be hogy nem volt ha tudjak. Ha esetleg tovabb kerdezoskodik sincs semmi kitalalsz gyorsan ezt azt meg van oldva nekem ez mindig bevalik.
2019. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De most az új munkahelyemen lesznek volt osztálytársak ők lehet tudták akkor is hogy az vagyok egyébként 24f
2019. jan. 9. 22:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Érződik/látszik a viselkedéseden (főleg ha olyan téma jön szóba), szóval hazudni felesleges, egyszerűen ne reklámozd (bár úgyse tudják bebizonyítani, ha mégis hazudsz, de attól még sejteni fogják, és végül sokkal jobban beégsz, ha kiderül hogy kamuztál).
2019. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha zavarba jössz a szexuális témától bárkinek levágós, hogy szűz vagy.
2019. jan. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!