Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az időbeosztás jelentősége?...

Mi az időbeosztás jelentősége? Szerintem nem sok időt lehet nyerni átcsoportosítással.

Figyelt kérdés

Lehetnek taktikák.

Pl ha tudom, hogy be kell vásárolnom, berakok a táskába 2 textilzacskót és hazafelé menet ejtem meg, nem ugrok haza előtte.

Ha valamit fixen el kell intéznem, akkor arra a napra és helyre csoportosítok más dolgokat: egyéb elintéznivalókat,

vásárlásokat.

Amelyik este otthon vagyok, oda csoportosítok otthoni elintéznivalókat, tanulást, házimunkát.

Vannak párhuzamosan végezhető házimunkák.

Ha egy tömegközlekedési eszközön hosszabb távon kell utazni, akkor ott is lehet tanulni, ami főleg akkor praktikus, ha munka után este egyébként lenne más dolga is az embernek.


Szóval ilyenek vannak.


Erre gondolnak időbeosztás alatt?


Úgy emlegetik, mint egy mágikus valamit, pedig szerintem nincs benne semmi extra.


2019. jan. 11. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

persze, ilyen egyszerű és sokaknak mégsem megy..minden fontos dolog egyszerű..


max olyanok is bele kell tartozzanak, hogy a fontossági sorrendem adja a heteim gerincét és arra lehet aggatni még különféle dolgokat dísznek..így nem az lesz, hogy feltorlódik minden és löködöm magam előtt, hanem lemondok bizonyos dolgokról és mindenhova odaérek időben..tehát ha jön egy prodram, feladat akkor nem biztos, hogy egyből helyet kell keresni neki az életedben hanem meg kell versenyeztetni a többi opcióval és a veszteseket lehet is szanálni..


másik érdekes amikor az élet kiszámíthatatlanságához igazodsz meg mikor felhasználsz minden holtidőt..tehát amit tömegközlekedésen is el tudsz intézni az ne vonjon el a főzéstől hanem ejtsd meg ott..


25F

2019. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*g és tsai
2019. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg csak beszèl róla az ember, addig könnyűnek tűnik, de ki is kell próbálni, betartani azt. Na ez nehèz egy rendetlenebb embernek...
2019. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De mit kell betartani?
2019. jan. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!