Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen az egyik rokonom?

Miért ilyen az egyik rokonom?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány.Az szülei mindíg kiviszik őt a buszmegállóba.Ami pár utcára van.Később már a barátja vagy a báttya csinálta ugyanezt.Ha nem viszik ki akkor az esetek 80-90 százalékában elkésik.Sokszor fordult elő hogy simán elaludt szól mellette az ébresztő de nem ébred fel.Másik "verzió" felkel időben (1-1,5 óra) siet mint az őrült lefürdik haját csinálja stb és így se képes elérni a buszt.Ha sürgeti az ember hogy siessen már... ideges lesz flegmázik kiabál...

De sokszor fordult elő hogy még így se éri el a buszt és átkell vinni autóval az iskolában.Ha ezt nem tennék meg akkor már ki lenne csapva a hiányzások miatt.



2018. márc. 1. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:

En is ilyesmi vagyok. 😃

Az ilyent viccesen “időoptimistának” szoktak nevezni, en is azt hiszem, hogy tobb idom van reggel elkeszulni, aztan kozben nem is.

2018. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az élet más területén is ilyen vagy ?

Pl ha rendezvényekre,barátokhoz,rokonlátogatóba,vagy csak simán a boltba "elugrani" ?

Mert a rokonom képes átöltözni lefürödni fogatmosni csak azért mert boltba kell menni.Így nem lehet rábízni semmit...

2018. márc. 1. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Hat azert ha boltba kell menni en mondjuk nem csipem ki magam, bar nem tudom, ti varosban laktok-e, mi falun.

De amugy utolso pillanatra halasztok en is mindent, ha rokonokhoz megyunk, is en vagyok az utolso, aki kapkodva elkeszul, igen

2018. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ami felelossegteljesebb dolog, azt azert igyekszem megcsinalni idore, szerintem az lenne a fontos, hogy a rokonod is ezt megertse.
2018. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aztan lehet idovel megvaltozunk, ennis kozepiskolas lany vagyok, lehet kinojuk, nem tudom😃
2018. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó éve ugyhogy ezután nem lesz hurcolászva sehova. :D
2018. márc. 2. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet lesz*rja az egészet, vagy így lázad vmi ellen. Vagy az autó kényelme.


Én gyalog jártam a középbe, nem volt messze, én meg egy másik helybéli, folyton elkéstünk, sokszor összeis találkoztunk útközben (ugyan az volt az útvonalunk) és együtt késtünk, vagy be se mentünk már az órára.

Akármilyen korán felketem eltudtam késni. Eleinte az volt a baj, hogy ütköztem szüleimmel a fürdőben, mert egy időpontban kelltünk, és ezt nem lehetet megkerülni.

11-12-re meg már nagyívből lesz*rtam. Nem vagyok alapjáraton se egy sietős típus. Kiélveztem a reggeli teám minden cseppjét, miutan elmentek a szüleim, akkor az egyedüllétet, úton a suliba meg pl. a jó időben gyönyörködtem, találkoztam más sulis haverokkal, keresztül mentem a piacon... Volt pár alkalom amikor nem szándékoztam késni, de akkor mindig vmi keresztbe tett.

A suliban a tanárok csokit ígértek, hogy ha egy hétig nem késünk osztalytársammal. Nem szeretem a csokit, szval ennyit a motiválásról xd

2018. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó csak nekem kell felügyelnem rá és elviselni ezt az egészet :D

De akkor látom hogy nem csak ő ilyen...

2018. márc. 4. 19:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért kell egy középiskolás korú lányt felügyelni? Ezért h ne késsen el?

Amúgy ez a más is "ilyen", nem vmi jó megnyugtató szöveg. Meg ne vegyünk mindenkit egykalap alá aki késik. Ez, hogy siet elég vicces :D 1-1,5 óra azért simán teljesíthető, ha vki tényleg siet ÉS elakar készülni.

Ha én elakarok készülni: 5 perc zuhany, max 10 perc reggelire (ez egy olyan dolog, amit azért nem jó rohanvást elvégezni), meg talán 10-15 perc a többire. Ha tényleg nagyon szoros az idő, akkor a reggelit meg a zuhanyt elhagyom (este amúgy is zuhanyzok, reggelit meg a suliban fogyaztom el, ezt a buszon is megtudná tenni).


Am meg nem modellügynökséghez készül, ezt jó lenne sok diákkal megértetni. Az elég durva, hogy kiabál is rá, kicsit elszaladhatott vele a ló. Hány éves? 3?

Remélem Veled tisztelettudóbb lesz.


A cuccait legalább előre ki/bekészíti, vagy azt is kutyafuttában? Azzal is lehet spórolni időt, ha van egy rendszer h mit miután csinál, lehet erre még nem jött rá.


Mivel kort nem tudok, de azért merem kijelenteni, hogy egy középsulisnak már tudnia kéne vállalni a tettei következményét. Teszem azt, késtem tesióráról, nem háboródtam fel azon, hogy plusz köröket kellett fussak, vagy ha röpit kaptam a kezembe angolon. Ha kiakartak vna csapni, akkor csapjanak, én ástam magam alatt a gödröt. De így, hogy ezt mindig megússza, hogyan tanul a hibáiból?... Nem elkényesztetett talán egy kicsit?


Nem tudom mennyire veszed magadra a dolgokat, de ne vedd fel azt amit mond, ha beszól. Hagyd rá, ne is vitatkozz vele, még téged állítana be a szülei előtt mumusnak. Am Neked is kéne elfurikáztatni a suliba ilyen esetben?

2018. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pár hónapja én viszem ki mert szülei és a báttya külföldre mentek dolgozni barátja meg nem mindíg van vele.

20 éves most gimnáziumos.De egyszer már megbukott mert nem járt be.Igen eléggé elkényesztetett.

Én szívesen segítek ebben abban mert most nincsen állásom.

De ez kicsit túlzás néha szerintem.

Elég lusta is egyébként alapvető házimunkát se végzi el.Összevissza csinál mindent nekem kell rászólni reggel sokszor hogy a bérletet hozza magával.

2018. márc. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!