Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó magyar! Mi a véleménye a...

Jó magyar! Mi a véleménye a románokról? (Román vagyok)

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 23:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Megleptek a válaszok! Örülök mert nincs sok negatív válasz rólunk románokról. Sajnos nálam ahol én lakok nincs sok jó válasz rólatok de nekem semmi bajom nincs veletek.

Abban igaza van az egyik válaszolónak hogy nálunk sok rossz kocsi vezető van sajnos ilyenek az emberek.

Nekem a véleményem a magyarokról jó. Most is egy magyar barátom fordította le nekem ezt és ő írja mert én nem tudok jól magyarul.

Voltam ott nyaralni és kedvesek voltak az emberek ezért nem értem miért van rossz véleménye a családomnak rólatok. Gondoltam megkérdezem nektek mi a véleményetek rólunk és meglepett hogy nem volt rengeteg rossz válasz.

Én leginkább a magyar és román közti békét támogatom.

Sajnálom ha rosszul mondtam valamit.

2019. jan. 12. 12:39
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Voltam ott nyaralni és kedvesek voltak az emberek ezért nem értem miért van rossz véleménye a családomnak rólatok."


Valószínűleg azért,amit már írtak,a politika gerjeszti bennük az ellenszenvet.

2019. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy román munkatársam, bírtam, nagyon aranyos csajszi volt. Ezen kívül nincs semmi kiemelkedően jó vagy rossz tapasztalatom. Nem vagyok utálkozó típus, egy román ember is lehet ugyanúgy jó vagy rossz, mint egy magyar,lengyel,török stb. Nem ezen múlik :)
2019. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzen meg az összes konzervatív nacionalista, de én imádom a román embereket!

Itthon annyi hamis, idióta sztereotípia él a szomszédainkról, persze egyáltalán nem veszik a fáradságot, hogy megismerjék őket.

Szerintem a románok hihetetlenül kedves emberek.

Barátságosak és őszinték, ami a magyarok 70%-ára nem éppen jellemző.

Egyre több román hírességeknek követem a munkásságát. Két dolgot biztosan elmondhatok mindegyikükről: szimpatikusak és belül is értékesek.

És ezt úgy mondom, hogy Magyarországon élek, és az őseim partiumi nemesek voltak.

2019. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!