Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt ezen a héten a legbizz...

Mi volt ezen a héten a legbizzarabb dolog, amit láttál?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 06:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 ez nem Zuglóban, a Rákospatak mentén volt? :) Bár télen még nem láttam az ürgét, de nyáron már láttam, ugyanígy futott, mezítláb, egy szál torna rövidnadrágban.
2019. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedden történt asszem? Egy csákó, aki előttem ment, szó szerint megfordult egy 7-8 éves kislány után. Meg az a fej, ahogy nézett... :/

Nemhogy ezen a héten, de egész életemben ez volt eddig a legbizzarabb dolog, amit láttam.


F

2019. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Wc ülőke alvadt vérrel össze volt menzeszelve munkahelyen.
2019. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A páromat kaján vigyorral tetőtől talpig végigméregette egy saccra 70 körüli bácsi. Majdnem hogy belesétált az arcába és még meg is fordult utána és nagyon huncutan mosolygott rá. Ez még nem is lenne bizarr, de a párom a férfi, én a nő.
2019. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!