Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van,...

Szerintetek ez miért van, volt már veletek hasonló?

Figyelt kérdés
A minap megláttam a szerelmemről egy kicsit régebbi képet, akkor még nem ismertük egymást. Könnybe lábadt a szemem és elpityeredtem. Nem értettem miért van ez. Viszonylag rendben van minden, talán annyi hogy mostanában nem beszélünk annyit mert mindkettőnknek fárasztó napjai vannak és mostanában találkozni sem fogunk emiatt. Volt már veletek ilyen? Szerintetek miért van ez?

2019. jan. 17. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak fáradt vagy és melankólikus.
2019. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem meg hianyzik neked az, hogy nem beszelgettek. a faradsag szerintem nem kifogas arra, hogy ne tudjatok leulni beszellgetni egy este folyaman mikor mind ketten otthon vagytok. mindenre lehet szalasztani idot, es szerintem egy jo kis tea mellett, ahelyett, hogy leulnenk nyomni a telefonunkat, mert ez szerintem sokaknal elo fordul, meg mostanaban ez mar szinte szokassa vallt, inkabb elkezdenetek torodni a masikkal.
2019. febr. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!