Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te melyiket választanád?...

Te melyiket választanád? Hosszú élet, élvezetek, vagy tudás?

Figyelt kérdés

1.hosszu élet - a jelenlegi eleted 100 evig.

2.elvezetek - hatarok nelkul barmit megtehetnel a foldon 1 evig es aztan meghalnal

3.tudas - 1 honap mulva meghalnal,de elotte megtudhatnal mindent a vilagegyetem kialakulasarol es hogy hogyan lesz vege...barmit lathatnal,amit akarsz a multbol es a jovobol...a foldon es az egesz univerzumban egyarant...lathatnad az osszes jelenlegi foldonkivuli civilizaciot(ha letezik)vagy ami mar kihalt vagy csak ezutan lesz...egyszoval mindent tudnal...


2019. jan. 17. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Élvezetek. Számomra sokkal fontosabb, hogy boldog legyek, hogy élvezzem az életet, hogy jól érezzem magam és amúgy se akarok olyan nagyon sokáig élni. A tudás is kecsegtető, de szerintem a túl sok tudás nem minden esetben jó, ez esetben végtelen tudás. Persze ez korlátok nélkül lenne (magyarul fel tudnád fogni az összes tudást, stb... az emberi agy nem korlátozna) de számtalan olyan dolog van amit szerintem nem szívesen tudna/látna senki.
2019. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3.
2019. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nalam is kb. 2,3,1 a sorrend...
2019. jan. 17. 19:27
 4/16 anonim ***** válasza:

2.

(A többin nem is gondolkodtam.)

2019. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hosszú élet semmiképp, pláne, hogy pont az öregség a legrosszabb, márpedig nagyon hamar megöregszel.

Élvezetek sem, mert nem tudnék felhőtlenül szórakozni akkor, ha tudnám, hogy nemsokára elkerülhetetlenül meghalok.

A tudást választanám. Amúgy is érdekel a világ, és sajnálom, hogy csak egy jelentéktelen kis részét ismerhetem meg az életem során, + ha már megtudtam mindent, a lényeget el akár el is mondhatnám az emberiségnek, szóval nem a semmiért adnám fel az életem.

2019. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálam is 2, 3, 1 a sorrend


Jobb 1 évig határok nélkül élvezni az életet szerintem, mint még 100 évet élni.


Elvégre ha ez idő alatt találnék is valakit 100%, hogy túlélném és az utolsó évtizedeimben már ágyhoz lennék kötve család nélkül.


A tudás is jól hangzik, érdekelne mi az igazság, hogy jött létre az univerzum és, hogy mindenki akit eddig tévedésben élőnek hittem igazuk van e, hogy egy ember (Ha Isten az, na meg ha létezik, amiben kételkedek, de ezt nem zárhatjuk ki) hizta létre a világunkat 6 nap alatt

2019. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 FüligJimmy88 ***** válasza:
50%
A harmadik. Nekem tulképp életcélom, hogy mindent tudjak, amit tudni akarok. Az meg, hogy egy hónap múlva feldobom a pacskert... Kellemetlen, de előbb-utóbb úgyis feldobom. Arról nem is beszélve, hogy ha mindent tudnék, akkor azt is tudnám, hogy a következő életemben (ha lesz) hogyan emlékezzek vissza az ebben a hónapban megszerzett tudásomra. És akkor azt is kitalálnám, hogy hogyan éljek 100 évig jó kaják meg húszéves playmatek között.
2019. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3.


Mert nem akarnám a jelenlegi életemet még száz évig élni, és az élvezetek ilyen módon nem érdekelnek, az önmagában nem nyújt boldogságot.

2019. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nem valasztanám egyiket sem. Max ha úgy élnék 100 évig hogy fiatal maradok, na abban nagyon benne lennék. Viszont láttam a 106 éves dédnagyanyám, ahogy elüszkösödik a lába.. nem szeretném megélni azt a kort.

A másik kettőt meg azért nem, mert nem akarok meghalni :D

2019. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hetes ötlete tetszik :D
2019. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!