Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is jobban szerettek dolgozn...

Ti is jobban szerettek dolgozni, mint anno tanulni?

Figyelt kérdés

Rengeteg embertől hallottam, mikor még középiskolába/egyetemre jártam, hogy "addig élvezzem ki, amíg nem kell dolgozni, mert akkor aztán vége a jó életnek". Ehhez képest 2 éve kezdtem el dolgozni, és sokkal jobban szeretem, hogy

-Fixen 37-40 órát kell a munkahelyen eltöltenem, a többi idő (az utazást leszámítva, ami napi 1 óra) az enyém

-Fizetést kapok, amit részben arra költök, amire akarom, és senkinek nem kell elszámolnom arról, hogy mire költök

-Nincsenek átéjszakázott tanulások, magolások

-Felnőttebbként kezelnek.


2019. jan. 18. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Munka mellett tanulok. Dolgozni jobban szeretek de a tanulás is fontos.
2019. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utáltam tanulni,most meg dolgozni utálok.
2019. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Pontosan, dolgoztam már 8 órában másodállás mellett, jóval kisebb megterhelést jelentett, mint az egyetem. Most megint folytatnom kell az egyetemet, kínzás a munkához képest. A középiskoláról nem is szólok, annál még az egyetem + egyéni vállalkozás kombó is kevésbé volt stresszes... Szerintem azoktól lehet ezt hallani, akik nem bírják a felelősséget és az önállóságot, de én elég jól elvagyok velük.
2019. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretek dolgozni, mint anno tanulni! Nincs para a számonkéréstől, nincs délutáni és esti (sőt éjszakai) tanulás...

És ahogy az előzőek is írták, teljes szabadság, felnőtt élet!

2019. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vilàgéletemben utàltam mindketött de ugy mint a szrt. Nem valo nekem ez az élet.
2019. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni is utálok, de az iskolát egyértelműen sokkal jobban utáltam.
2019. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban szeretek dolgozni. A tanulást, meg az iskolát ki nem állhattam. Én még azt is mondanám plusz pontnak a meló mellett, hogy azért egy munkahelyen már nagyrészt felnőtt (vagy legalábbis felnőttként gondolkozó) emberek vannak, akik nem csesztetnek mindenért...
2019. jan. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nehezebb volt a gimnázium, mint az egyetem, pedig egy alsókategóriás gimibe jártam, egyetemre meg az ELTÉ-re. Dolgozni könnyebb, mint tanulni.
2020. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!