Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is az az érzése, hogy...

Másnak is az az érzése, hogy a gyk-n válaszolók nem is ebben a világban élnek?

Figyelt kérdés
Egy olyan rózsaszín világot vázolnak fel, ami részben nagyon jó lenne, ha így lenne, részben pedig ellentmondások is vannak benne, tehát mégse.
2019. jan. 19. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Attól függsz merre nézelődsz. Ha túlzottnak találod a vidámságot, látogass el a magány címszó alá vagy az ezotériára. Ott hamar depis leszel:)
2019. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt emberek kategóriában egy hét alatt:

kb 5 kérdés arról hogy miért ilyen szemetek a magyarok

kb 5 kérdés arról hogy miért ilyen szemetek a cigányok

kb 5 kérdés hogy miért ekkora szemét az emberiség

kb 2 kérdés hogy miért nem halunk ki végre

kb 4 kérdés hogy hogy kell öngyilkosnak lenni

kb 6 kérdés hogy miért ne legyek öngyilkos

kb 3 kérdés hogy miért nem tudok végre meghalni

kb 7 kérdés hogy miért ekkora szar az élet

(+-2 a számokra)

Milyen rózsaszín világról beszélsz :D Szerintem az emberek kategória búval b@$zottabb mint egy temető...

2019. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kik, milyen kérdés alatt és milyen világot vázolnak fel?
2019. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én bármit kérdezek, vagy másoktól bármilyen kérdést olvasok, a válaszok alapján itt mindenki jól él, szép élete van, eléri a céljait, szereti a munkáját, lehetőségek halmazát látja maga előtt, tökéletes, egészséges, erkölcsös, emberszerető, hipergyorsan végzi el a házimunkát, csak 8 órát tölt a munkahelyén (ebédidőt se kell ledolgozni, túlór sosincs), 10 percre lakik a munkahelyétől, szereti Budapestet mittudomén...
2019. jan. 19. 18:24
 5/23 anonim ***** válasza:
És ezt azoktól kérdezed, akik szerinted rózsaszinben látják a világot?:D Mert itt mindenki válaszoló.
2019. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ja, a kötözködés kimaradt.


Aki akarja (és elér egy bizonyos szintet), érti, mire szeretnék kilyukadni, akkor is, ha nem úgy fogalmazom meg, ahogy azt ő tenné.


Aki nem akarja, annak arra van az ajtó

2019. jan. 19. 18:30
 7/23 anonim ***** válasza:

sok embernek jólesik leírni és írva látni az álmait..nem feltétlen baj ez, a net mindent elbír..

tegyük hozzá, hogy sokan meg azt hiszik, hogy egy jómódú embernek lehetetlen küldetés ingyen beregelni és párat válaszolni..simán lehetnek itt szegény, csodás, csúnya, gazdag, undok és szép emberek..

minden kamunak van füstje szóval azért le tudod venni a valóságot..

25F

2019. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen sokaknak ez ilyen elmenekülés a valóság elől.
2019. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem szimplán szelektív látásod van.


Pont ugyanúgy vannak itt olyanok, akik leírják a negatívumokat, hiányosságaikat, panaszaikat.


Én például pont azt látom, hogy sokaknak van rossz anyagi, családi háttere, rossz gyerekkora. A Budapest és munkás kérdéseknél is hatalmas viták vannak mert kinek tetszik, kinek nem.


Persze ha alapból be van nálad állítva egy "szűrő" amivel csak a saját mondanivalódat alátámasztó válaszokat fogadod el akkor ott lehet benned van a hiba. Értem itt ez alatt, hogy felteszel egy kérdést, majd előre megfogalmazod, hogy bárki aki nem úgy gondolja mint te, az nem éri ez azt a "bizonyos szintet" és ha nem ért veled egyet, akkor "ott az ajtó".


Illetve kérdés függő a válasz is, értem itt ez alatt, hogy bizonyos kérdés nem feltétlen határozza meg az ember egészét.


Például, ha megkérdezik:

Boldog vagy? Igen.


Halt már meg családtagod? Igen. Akkor hogy lehetsz boldog?

Van párod? Nincsen. Akkor hogy lehetsz boldog?

Problémás gyerekkorod volt? Igen. Akkor hogy lehetsz boldog?


A problémák mellett, ellenére lehetsz boldog mert lehetnek dolgok amik meg azzá tesznek.


Vagy a tipikus "hogy van időtök mindenre" kérdések. Van aki világ mártírját játssza, hogy nincs ideje mert azt a 30 m2 lakást minden nap takarítja. Más meg úgy nézi, hogy Este 7-re hazaér, este 11-ig van még 4 óra, ami egy fél munkanapnyi idő és örül, hogy abba mennyi minden belefér még.


Összességében azt mondanám, hogy mindenkinek megvan a maga "világa". Ahogy maga látja, és így nézve nem arról van szó, hogy nem "ebben a világban" élnek, hanem nem a Te világodban élnek.

2019. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

4 óra az marha kevés idő, egyébként annyi se szokott lenni, nekem legalábbis.

De az a 4 óra senkinek sincs meg szerintem soha.

2019. jan. 19. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!