Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinájak hogy jobb legyen?

Mit csinájak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja sikeresen helyre jöttem egy közel 1 éves komoly depresszióból, minden jó volt eddig. Pár napja megint visszatért és sokkal erősebb, félek magamtól és nem tudom hogy miért van ez az egész, elméletben jól kellene hogy legyem. Felkerestem a kék vonalat de csak rosszabb lett, felisegesített hogy kb csak visszamondják amit én mondok és hozzá teszik hogy elhiszik hogy nehéz lehet. Mègis mit csináljak? Nem akarom megint átélni azt az 1 évet.
2019. jan. 20. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi váltotta ki nálad megint? Mikor jött elő?
2019. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi vátotta ki, ezért is írtam hogy jól kellene lennem. Pár napja. Viszont ez nem olyan mint régen volt, egész nap leírhatatlan fej fájdalmam van, spontán rám jön a sírhatnék, nem tudok hozzá szólni a saját szüleimhez sem. Azt hittem van kiút ebből de ezek szerint nincs.
2019. jan. 20. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőleg hogyan jöttél helyre? Ha valami nyugtató jellegű tevékenységet teszel (nyugtató zene vagy olyan csinálsz, amit szeretsz) akkor az segít? El tudod valamivel vonni a figyelmed erről? Esetleg kisírni?

Csak amiatt, mert a sírás nyugtató hatással bír (én legalábbis általában nem érzek utána semmit legalább másnapig) és ha nem is végérvényesen, de ideiglenesen segíthet, hogy ne érezd magad rosszul.

2019. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyik napról a másikra eltűnt az egész, úgy éreztem hogy jól vagyok, tudtam beszélgetni emberekkel, elmúlt a fejfájásom úgy éreztem higy elmúlt minden. Zene hallgatás addig a pontig volt megoldás még nem

dörzsölte ki a füllhallgató a fülem annyira hogy fáj nem tudom betudniba fülest. Anno a vezetés volt a megoldás de most nincs autóm. Nincs semmi ami segíthetne.

2019. jan. 20. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el szakemberhez,ha visszatérő akkor csak Ő tud segiteni.
2019. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Régebben voltam, "az idő segíteni fog"

"Most nehéz idöszakon mész keresztül de rendben lesz minden" ilyen általános dolgokat mondott és az is felidegesített, mint a kék vonal.

2019. jan. 20. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!