Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell élni az életet...

Hogyan kell élni az életet hogy az tartalmas legyen, ne legyen unalmas?

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

számodra vagy mások számára?


sokak számára pl az én életem unalmasnak tűnhet, de én így élvezem :)

2019. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Konfortzónából való kilépés, minden nap új szokások felvétele...

Egyébként kinek mi az unalmas, van aki mindig menne, van aki meg elvan egyedül otthon, munkájával, hobbikkal...

2019. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem érzem unalmasnak az életemet, de tudom, hogy az átlaghoz képest az.

Nem vagyok partiarc, nem bírom a tömeget, nem érdekelnek a különböző programok, Magyarországon belül is alig jártam valahol, külföldön Bécs és Temesvár a legmesszebb, ahol voltam.

Ráadásul kevés társasági életet élek, a munkahelyen a munkatársak és hétvégén az OKJ-n a csoporttársak pont elég emberből.



Alapvetően jól érzem magam, de félek, hogy visszatekintve mégis megbánom az aszkétaéletet. Lehet, hogy csak 2-3 lépés kell, hogy ezen változtassak és bánni fogom, ha nem teszem meg.


Ha találkozom valakivel, új beülős helyeket szeretnék majd kipróbálni.

Jó lenne többször elmenni moziba.

Kéktúrázni majd, illetve külföldi nagyvárosokba eljutni, Alpokban, Kárpátokban túrázni.

Jó lenne Tisza-tavi és Fertőtavi brinagtúra, egyéb hasonlók.


Jelenleg se időm, se pénzem és nincs kivel.

2019. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as..sose sajnáld, ez van. Nincs mit szégyellned, sem bánkódnod nem kell, mert úgy érzem, hogy kiegyensúlyozott ember vagy...és ez mindennél többet ér.
2019. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4



Ez a kiegyensúlyozott jól esett, még sehol se hallottam és nem is fogom mégnegy darabig.


Köszönöm, de nagyon távol áll tőlem!

2019. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!