Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett mostanában annyira...

Miért lett mostanában annyira divatos az edzés, hogy szinte mindenkinél lehet látni edzős posztot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 10:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mutatok valami érdekeset: [link]


Példaként lehetne mutogatni.

2019. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%

Miért? Az aki nem edz az csak 120 kilós hájas dagadt vagy 30 kilós Samu-csontkollekció lehet?


Az edzés tényleg divatos lett, de valljuk be, a legtöbb (még egyszer leírom: LEGTÖBB, nem az összes!!!) ember tényleg azért csinálja, mert valami belsőben levő ürességet akar kompenzálni, valami nincs rendben nála. Erre egyébként tökéletes példa Czibók László, aki több, mint 50 évesen is a testével főként a kockahasával van elfoglalva, csinálja a videókat, osztja az észt, hogy ha nem edzel akkor ez vagy meg az vagy. Meg mondja, hogy a strandon mennyi hájpacnit látott. Neki a külső a minden. ÉRTED? 50 évesen! 50 évesen már sikeresen kéne élnie, 3 gyerekével "dicsekednie", ő csak a kinézetével van elfoglalva. Mintha megrekedt volna 18-20 évesek szintjén! Mivel semmiben nem volt sikeres, semmit nem sikerült letennie az asztalra, egy sima éjszakai biztonsági őrként dolgozik, semmiben nem tudott maradandót alkotni, egy csóró. Kortársai már elismert cégvezetők, felsőbb vezetők, társadalmi pozíciójuk magas, ő valahogy neki semmi nem jött össze.


Voltam edzőteremben, hááát többségében -kb. 95%- nem az értelmiség edz, maradjunk annyiban.


Attól, hogy nyomi vagy, nem leszel férfias, ha elmész edzeni. Meg tartást ad, nedvesednek a nők?:D Atyaviláág :DDD Hát max az ilyen vajnatimikék, akiknek 3 agysejtjük van, azt is lopták valahonnan.

Ahogy mondani szokás: abból is csak kigyúrt nyomi lesz.

2019. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az edzés nem csak az edzőtermet jelenti.
2019. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Pedig szexibb az izmos férfi, mint a hájas. Ahogy a formás nő is.
2019. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2019. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24%

12-es azért Laci szerintem letett dolgokat,nyilván nem beszél róla.

Az,meg,hogy foglalkozik magával ez lenne a normális,nézd csak az én korosztályomat a 30-sokat,nők hízlalt bálnák,narancsbőr befigyel,lötyög a háj rajta,de ez 20-n éveseknél is.

Igenis a külső baromi fontos,sőt nagyon fontos,mert a másikat meg kell kívánd,belső és külső együtt kötelező legyen.


,,oltam edzőteremben, hááát többségében -kb. 95%- nem az értelmiség edz, maradjunk annyiban."

Háát nagyon nem jól látod,akkor menjél le a Meccába meg a Scitec Goldba,nézd meg kik edzenek ott meg menj ki a parkolóba nézd meg a kocsikat, biztos 30 milliós autót a hülyék vesznek, gondolom minden hülye A6-ost vesz 2018-as modellt.

Meg biztos Csuhai Jani is a vállalkozását,cégeit csak odateremtette a jó isten,meg a sikeres életét.

De tovább megyek biztos Bereczki Krisztián is a vagyonát csak úgy adták véletlenül se dolgozott meg érte meg véletlenül sem beszél 2 nyelven felsőfokon.

Vagy ott van volt kollégám 130kg volt amikor tömegelt(hozzáteszem C++ fejlesztő senior).

De ott van nőknél Kiss Virág is,akinek 2 diplomája van egyik Pázmány jog.



"Attól, hogy nyomi vagy, nem leszel férfias, ha elmész edzeni. Meg tartást ad, nedvesednek a nők?:D Atyaviláág :DDD Hát max az ilyen vajnatimikék, akiknek 3 agysejtjük van, azt is lopták valahonnan."

Pedig gerjednek rá,hidd el tapasztalat és a legszebb legszexibb nők akikért sokan 100e-reket fizetnének ki azokat simán megkapjuk.

Nézd meg a kisportolt srácok milyen nőkkel vannak együtt,csak nézd.

Mind bájos,szexi,KEDVES,DIPLOMÁS,értelmiségi lányok.

Eleve piacképes leszel és tudsz válogatni.

Te csak a lustaságodat akarod megmagyarázni,mondom menjél fel kigyúrt srácok oldalára FB,Insta,nézd meg milyen életük és nőjük van,csekkold.

És utána nézd meg az átlagos paliknak milyen nőik vannak.

A kockásinges,farmer pólós kislányok maximum.

2019. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19%-os te kevered a szezont a fazonnal. Mi NŐVEL akarunk összejönni, nem magamutogató hátulról sgglyukát egy tangával takaró olcsó rbanccal. Senki nem beszélt narancsbőrről meg egyéb gusztustalan dolgokról, mert ez már NEM edzettség-, hanem igényesség kérdése! Szoktam edzeni, félreértés ne essék, de azért ez a Kiss Virágocska azért "túllő a célon", hogy szépen fogalmazzak...ráadásul Pázmány-jog, ha neked annyira erős, hogy ez ki kellett emelni, hogy ott tanult, akkor bajok vannak az agykapacitásoddal, felfogóképességeddel. Egy olyan szakról beszélünk, amit el lehet végezni simán levelezőn is, nem egy nagy dolog. Jogra jó néhány osztálytársam elment, nem a lángelme maradjunk annyiban.
2019. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én is néztem egy nagyot, hogy kiket emel ki meg miket írogat!:DDD


Hogy máskor ne ilyen "IQ-bajnok" huszadrangú büfészakon végzett emberek jussanak az eszedbe, mondok egy embert, aki nagyon példamutató: Dr. Gödény György, aki SE-GYTK-n végzett! Ráadásul milliószor intelligensebb, mint ezek a fajta Virág meg Krisztián-félék! Amúgy én is edzek, csak otthon. Nem tudom, hogy nem esett le, miközben elmondtam, hogy jártam edzőterembe. Amúgy akinek van fölös 13K-ja egy havi bérletre, annak egészségére a Scitec Goldba.

Én még tanulok, nekem nincs arcom ennyit kérni szüleimtől, habár jól élünk, akkor sem.

2019. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Maráz Zsuzsa, Lubics Szilvi, Sztarenszky Tiborné Marika néni, ezek a nevek mondanak nektek valamit?
2019. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
39%

Utolsó. Az edzés szó az utóbbi időben egyet jelent egyesek szerint a konditermi edzéssel. Ha valaki csak úgy edzésről beszél 99+% hogy konditeremre gondol.


Az eddigi, hozzászólóknak pedig igazuk van azzal kapcsolatban, hogy az ilyen módon edző emberek jórészének pszichés problémái vannak.

2019. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!