Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha lenne havi...

Mit tennétek, ha lenne havi 450-500 ezer forintotok (kiadásokon felül! )?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Félre tennék es ha összegyűlne egy nagyobb összeg akkor vennék egy hazat
2019. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy részét hosszútávú megtakarításba raknám, egy részét rövidtávúba (befektetés gyanánt) egy részét pedig eltékozolnám.
2019. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eladnám a lakásom és máris vágnék bele a kertes ház project-be.
2019. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1:

én is ezt teszem

otthon és a bankban is van

tegnap előtt jutott eszembe amikor otthon kivettem a nagy bevásárlásra, hogy ideje lenne már befektetnem valamibe, nem csak gumizgatni otthon :D


hosszútávon elég jó lehetőségeim vannak, de gondoltam ezt is kicsit megfialtathatom


nem járok bulizni, nincs drága hobbim (mondjuk azért informatikusként tudok nagyobb összeget költeni cuccokra, de nem havonta)


most épp barátnő sincs, haverokkal meg inkább kockulás megy, szóval otthon ülök


arra is gondoltam, hogy egy részét inkább vagy számomra érdekes kísérletekbe fektetném, vagy csak úgy eladományoznám rászorulóknak (pl állatmenhelyre táp, vagy mondjuk játékok gyerekeknek)

2019. jan. 21. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vennék egy budapesti lakást, kiadnám, és ebből+a bérleti díjból fedezném a hitelt.

Vagy megtanulnék egy idegen nyelvet

2019. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
..nekiülnék gondolkodni, hogy mit szúrtam el ennyire..
2019. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Befektetném, összegyűjtenék egy házra valót, aztán amint megvan, költöznék, a panelt meg kiadnám albérletnek, aztán ha lenne gyerekem, továbbtanulásnál nem kéne kollégiumot vagy albérletet keresgélnie.
2019. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!