Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az 5 illetve...

Kinek milyen volt az 5 illetve a több éves osztály-találkozója? Számított, hogy ki milyen autóval jött?

Figyelt kérdés

Úgy érzem számít a megítélés ha mondjuk egy BMW -vel gördül be egyik-másik volt osztálytárs, jobban körbe fogják venni, hogy " na belőled mi lett" aki meg régi autóval megy az meg ül majd a sarokba egyedül.


Jól érzem? Meséljetek. Kíváncsi vagyok.


2019. jan. 21. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi ilyen nem volt. Addig is tartottuk a kapcsolatot. Az csak egy kicsit hivatalosabb találkozó volt. Sokan ittak, úgyhogy a legtöbben busszal jöttek.
2019. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Én sajnos nem tudok mesélni, mert nem voltam egyen sem, de hidd el, tudják azt az emberek, már akinek van egy kis esze, hogy egy jó autó még semmit sem jelent. Én is ismerek olyanokat, akiknek az volt az első, hogy drága autót vegyenek, mihelyst megvolt rá a pénzük, olyan emberek, akiknek lakásuk sem volt, albiban laktak/laknak, mégis a kocsi kellett nekik, hogy villoghassanak vele.

Van aki meg lakásra gyűjt, és sajnálja a pénzt autóra.

És ez utóbbi emberke az értelmesebb, mert sokkal hamarabb összejön neki a pénz majd saját lakásra, mint az autós kollégának.

2019. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Miss Endzsi ***** válasza:
2019. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez nem merült fel. Amikor mindenki két-két percben mondottpár szót magáról, volt, aki azt tartotta legfontosabbnak, hogy egy éve elvitte a barátja az Andokba. De nagyon senkit sem érdekelt, csak a látszatát tartották fenn.

Nekem kicsit szánalmas volt az egész, "jujj, és hogyhívják a picit?", "mióta vagytok együtt?", "igen, ilyen menő helyen dolgozol?", stb... közben öt évig egymásra sem hederítettünk.:) El is mentünk páran az étteremből egy kocsmába hamar.


De hogy többre nem megyek, az tutifix.


Aki fontos maradt abból a közegből, azokkal szoktam beszélni a mai napig, de a többiek? Szharok bele.:)


Ez a középiskolás osztályom találkozója volt, az általánosiskolásra el se mentem, nem igazán érdekel.

2019. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
És aki busszal megy, azzal mi van? :D
2019. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
sok találkozói múlttal biztosan állíthatom, hogy nincs ilyen probléma. Fel sem merült, kinek milyen kocsija van vagy nincs. Mit tanulsz, mivel foglalkozol, mit szeretsz, később van-e család, gyerekek? ilyenek merülnek fel, de ez sem faggatózás szinten, hanem mindenki arról beszél, amit jónak lát.
2019. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A miénk jó volt, a társaság már több, mint 15 éve érettségizett, de még tartjuk a kapcsolatot. Így az első, 5 éves találkozó is jó volt. Nem nagyon érdekelt senkit, ki-milyen autóval jön.

Az osztály bohóca egyébként eljátszotta, hogy bérelt egy sport-cabriót (vagy mit, nem értek hozzá, olyan igazi csajozós, drága autót) és azzal állított be :) Csak az első meghökkenés után ő elárulta, hogy nem az övé. Ha gondolod, bérelj te is valami menő autót :D

2019. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Neem, dehogy, én a régi Swifttel megyek nyugdíjba is, nem hogy mindenhová. :D csak az érdekel, hogy számít e a megjelenés. De nyáron kiderül. Haver mondta , hogy menjek Apukám valamelyik autójával mert, hogy az " számít". Nem fogok rá hallgatni, de azért kíváncsi vagyok reátok.
2019. jan. 21. 18:36
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ebben az esetben inkább érvényesül a mondás, miszerint nem a ruha (jelen esetben autó) teszi az embert.


Ha valaki társasági ember, népszerű, nyitott, vonzó természetű, annál teljesen mindegy, hogy milyen autóval fog beállítani. Akkor is lesz társasága.


Ha valaki önbizalomhiányos, visszahúzódó, szürke, "sarokban ülős" annak megint mindegy, jöhet akár Ferrarival is, emberileg akkor sem lesz érdekesebb.

2019. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen problémákat elkerülendő mentem én busszal. :-D

Meg mert utálok vezetni. :-D

2019. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!