Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg rossz az időbeosztásom...

Tényleg rossz az időbeosztásom? Leírom például a ma estémet.

Figyelt kérdés

Munkából hazafelé menet beugrottam a sarki boltba megvenni a főzéshez valót és egy-két apróságot. Nagyjából este hatra hazaértem.

Azonnal megfűszereztem a húst és bedobtam a sütőbe. Elindítottam a mosást.

Amíg a sütő és a mosógép elketyegett magában, tornáztam egy félórácskát.

Amikor végeztem, még ment a mosás és a húst se lehetett még grillezni.

Feltettem a zöldséget párolódni. Ez lesz holnap és holnapután az ebédem.

Amíg néha megkevertem, már elkezdtem tanulni, gyakorolni.

Kiteregettem.

Összedobtam egy kis vacsorát magamnak.

A villamos óta először Gyakorizok, de mindjárt folytatom a tanulást, gyakorlást.

Aztán nemsokára lefekvés.


Mára sok dolgot kellett bezsúfolnom, mert holnap találkozom valakivel, szerdán pedig kondi (és ha már a plázában vagyok, végiggondolom, kell-e konkrétan onnan valami), és akkor este fél 8 körül érek haza. Akkor már csak tanulás lesz.

A ruhákat valamelyik reggel szedem le, akkor úgyis frissebb vagyok.


Tényleg olyan rossz ez?


2019. jan. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szuggerált választ vársz (a kiírás, leírás alapján): nem olyan rossz. :) Minden tökéletes.
2019. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen átlagos nap, csak hiányolom benne a ki mozdulást... ez alatt pedig azt értem, hogy nagyobb távolságokat kéne be iktatnod, több helyre kéne utaznod, de elég kevés az időd, szóval ez csak hétvégére tervezhető.

Egyébként azt lehet, tudni mit tanulsz?

2019. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most épp SQL, nagyon élvezem.


Magamnak való vagyok, ezen a héten 3 társas programom lesz, 2 baráti és 1 család, és ez már rengeteg nekem.


Kimozdulást se igénylem annyira.


Bár a fentiből ez nem jöhet le, mert írtam benne baráti talit, kondit is, tehát 3 napból 2.

2019. jan. 21. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök jó. Viszont ebben nem kezeltél random eseményt, szóval nem derül ki, hogy azt miként reagálnád le..lehet, hogy jól, passz..
2019. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Attól függ, mi az.


Például ha nem járt volna a villamos, akkor beültem volna angolozni, attól függ, melyik szakaszon nem jár és hol tudom meg.

2019. jan. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!