Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb élményetek...

Mi volt a legszebb élményetek 2018-ból?

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A wales-i és horvát utazásaim.
2018. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Saját magammal való szembesülès, ami ugyan negatív, de remèlhetőleg èszheztèrít...
2018. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy kiraktak a munkahelyemről :D


Na tényleg, megszűnt az állásom és megint a vége viccesre sikerült.


Filmre kellett volna venni :D

2018. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyetemet váltottam.
2018. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megismerkedtem egy lánnyal még az első nap, aztán csak rosszabb lett minden.
2018. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Összességében nagyon jó évem volt, nem tudnék egy dolgot választani, hogy na, ez volt a legjobb. Év elején voltam Valenciában, ami szerintem egy csodálatos város, aki teheti, egyszer az életben látogassa meg. Tavasszal kaptam a szüleimtől egy lakást, ami iszonyatos nagy kiváltság, és borzasztó hálás vagyok érte. Jó eredménnyel zártam az első évemet az egyetemen, erre büszke vagyok, főleg, hogy a továbbiakban nem biztos, hogy ilyen jól fog menni... Nyáron voltam fesztiválozni a barátnőmmel és egy napot anyukámmal is (imádom anyumat, nagyon laza), mindkét alkalommal nagyon jól éreztem magam, bár anyummal elég rossz időt sikerült kifognunk, de legalább volt alkalmam gumicsizmát venni. Ugyanezzel a barátnőmmel voltam néhány napot wellnesselni is a nyáron, aminek a nagy részét a csúszdn töltöttük a nyolcévesekkel, de nagyon élveztük. Családdal és családi barátokkal voltunk Franciaországban, Párizsban, majd a Loire-völgyben kastélyokat nézni. Egyszerűen csodálatos volt, minden lány álma, gyönyörű kastélyok, csodás parkok, nagyon romantikus az egész. Nyár végén anyummal voltunk csajos hétvégén a Balaton körül (Fonyód, Badacsony, Keszthely, Sümeg), ezt is élveztük. Ősszel újra kezdtem az írást, évek óta nem írtam rendesen, de most megint csinálom, és hihetetlenül élvezem. Most a karácsonyom is remekül sikerült, mindenkinek megtaláltam az ajándékot, aminek örült, és én is csupa olyat kaptam, amire vágytam (varródobozt, rongyszőnyeget, ékszert, stb.). És egész évben rengeteg nagyon király mozi és színház élményem volt, például az Örkényben a József és testvérei, vagy a Bohém Rapszódia, amit kétszer is megnéztem moziban (egyszer magyarul, egyszer pedig eredeti nyelven). Szóval rengeteg mindenért hálás lehetek, és vagyok is az idén, csak remélhetem, hogy a következő is legalább ilyen jó lesz.
2018. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Olyan nekem nincs!
2018. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Összeházasodtam a vőlegényemmel, vettünk egy szép kis kertesházat, egészséges kisfiunk született. Elképesztően sűrű év volt...
2018. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Nekem ez volt a legszarabb évem eddig.
2018. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Nincs szép élményem. Ritka sz@r év volt, rengeteg problémával, sírással, fáradsággal. Bízom benne, hogy jövőre lesz olyan élményem, amit szívesen emlegetek fel a későbbiekben.
2018. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!