Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kivàndorolt magyarként zavar...

Kivàndorolt magyarként zavar ha időnként emberszàmba se vesznek?

Figyelt kérdés
Sok külföldre települt magyartól hallottam, hogy az ottaniak sokszor nagyon lekezelően bánnak velük, például az angolok. Az lenne a kérdésem, hogy titeket ez mennyire zavar, mennyire foglalkoztok vele és hogyan élitek meg ezt a dolgot? Mire számítsak, mire készüljek fel, ha én is kimegyek?

2019. jan. 23. 07:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod...
2019. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%

Na ez a gáz és emiatt vagyok csalódott az egész világban.

Itthon a kormány teljesen hülyének nézi az embert, máshol meg lenézik az embert.

Először adják a szépet meg a jót, utána meg te vagy a balkáni bohóc.

Az első válaszoló is adja a szépet az elején, aztán kibújt a szög a zsákból.

Merek rá fogadni, hogy ő töröltette a válaszokat.

Sehol se jó.

2019. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az első válaszoló is adja a szépet az elején, aztán kibújt a szög a zsákból. Merek rá fogadni, hogy ő töröltette a válaszokat."


Vagyis azért bújt ki a szög a zsákból mert SZERINTED én töröltettem a válaszokat. Aha, világos. Ne zavarjon, hogy mikor észrevettem, hogy törölték még le is írtam, hogy nem értem miért történt.


Gondolom az sem zavar, hogy többen is azt írtuk, hogy semmiféle a kérdésben felvetett problémát nem tapasztaltunk külföldön.

2019. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
ha a kérdező majd nem két tével írja, hogy "brittek" akkor majd lehet, hogy csomó problémája megszűnik
2019. jan. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 Telefonról írtam és siettem is, de bár csak ennyi problémám lenne...
2019. jan. 24. 07:07
 16/16 anonim ***** válasza:

Itthon emberszamba vesznek?


Hat nem. Kulfoldon sem.

2022. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!