Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, zavar titeket, ha egy...

Lányok, zavar titeket, ha egy fiú csúnyán is szokott beszélni időnként?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, próbáltam leszokni, de akkor úgy érzem nem is önmagaat adom, olyan, minth a csúnya szavak használata az én részem, lényem lenne, attól érzem magamat, annak, aki vagyok igazán.

2013. dec. 25. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha időnként,akkor nem,ha sokat vagy egyfolytában,akkor nagyon zavar.Viszont a lányok többsége csúnyán beszél elég sokat,úgyhogy a többségnek nincsen ezzel baja,persze attól is függ milyen korosztályra vagy kíváncsi! Én fiatal felnőttnek számítok.
2013. dec. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem,mert én is rengetegszer beszélek csúnyán:)

de persze ha tudom hogy az a srác nem szereti,vagy nem szokott akkor ha vele vagyok én sem beszélek úgy

2013. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zavar, kivéve ha csak ritkán teszi.
2013. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lány létemre így vagyok. Családom, barátnőim előtt visszafogom magam, kevesebb, és válogatott, "kedvesebb" szitokszavakat használok, de egy fiúbarátommal teljesen őszintén káromkodok. Ahogy jön, olyan megnyugtató, és jóleső. Mintha így hagyná el a sok szrság az ember lelkét, ami egész nap gyűlt. :D

Szerintem a mérték fontos, meg a közeg. Ha nem minden második szavad a bmeg, és egyébként értelmesen tudsz beszélni, engem nem zavarna. Na meg ha a szüleim-testvéreim előtt tudnád magad moderálni.

2013. dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is elengedek egy b+-et, ha belerúgok az éjjeliszekrénybe :D De ha valaki folyamatosan és iszonyat trágárul beszél, valamiért félelmet kelt bennem, főleg ha a hangerőt is felemeli hozzá.

25/N

2013. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
időnként, néha-néha nem zavar. Egy-két beszólás jobban hangzik káromkodással, hatásosabb. :D Viszont ha minden második szava a b*zdm*g lenne, az nagyon zavarna.
2013. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én utálom ha valaki csúnyán beszél.Mi a barátnőimmel olyat csinálunk,hogyha káromkodni akarunk akkor azt más szavakkal mondjuk el.Pll.:A pomázi nénikéd csodás hátsófelére!
2013. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!