Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek többségének hogyan...

Az emberek többségének hogyan telik a hétköznapja?

Figyelt kérdés
Nekem ennyi, haza jövök munkából, aztán itthon vagyok egésznap

2019. jan. 24. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sz..rul.
2019. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Rabszolga sors. És ez nem egy szappanopera címe, hanem a valóság
2019. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam
2019. jan. 24. 20:12
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Hazamegyek munkából és igazából 3-4 óra múlva le kell/kellene feküdnöm.


8-tól du. 5-ig meló.

Aztán heti két konditermi edzés, főleg kardio és heti 1-2 otthoni torna. Így próbálom megoldani, hogy az időmből jusson is, maradjon is.

Házimunka, de minimális, a lakás így is fut. :/

Valami elintéznivaló sokszor akad: most barkácsáruház, mert eltört ez-az, most fogorvos, most új kabát, most új cipő, most jön a mérőleolvasó és valakinek át kell adnom a kulcsot, hogy beengedje, most a kéményseprővel ugyanez, most a klíma éves karbantartása, most vérvétel...

Ezen felül jelenleg kb minden időmben programozást tanulok.


Barátok, kreatív hobbik? Nyomokban ezeket is tartalmazza az életem.

2019. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Legalább tüntetésre kijársz?
2019. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó megnyugodtam nem csak nekem unalmas
2019. jan. 24. 20:16
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Reggel megyek iskolába délután 2 körül már otthon vagyok, főzök, eszek, tanulok. 4 kor megyek munkába 7 körül érek haza. Ekkor leülök a gép elé, játszok valamit, esetleg könyvet olvasok, aztán megyek aludni.
2019. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Dolgozom és mellette tanulok.

Vendéglátózom. Hétfőn és szerdán vagyok suliban. Ezen a két napon sosem dolgozom. Hétköznap 17-24-ig, péntek-szombaton 20-02-ig, vasárnap pedig 14-24-ig melózom. Nyilván, mivel éjjelig dolgozom, másnap 10-ig vagy délig alszom. Délután már lent vagyok a városban, csavargok, meglátogatom a nagyszüleimet, ebédelek, vásárolok stb. Szórakozni nem járok, baráti köröm nincs, csak a munkámnak élek. Tanulni nem szoktam, órán elég, ha figyelek, hozom a szintet.

18/f

2019. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baráti társaság, akikkel el lehetne menni valahova. Nem megyek senkihez, es ide sem szokott jonni senki. Ha jó ido van eljarok biciklizni, ilyenkor terembe edzeni. Van egy teknosom ot gondozom. A fiam meg itthon el de kolis, szoval hetvegen van itthon csak, vagy ilyenkor ha vizsga idoszak van. Munka utan fozok, vasarolok, es a fent irtak. Koran kelek, igy koran is szoktam lefekudni.
2019. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

6:30 ébresztő

7:15-20 indulás iskolába

Minden nap 8 órám van, kivéve pénteken, akkor 7

16:00 körül érek haza, eszek “pihenek” kicsit

17:00 körül elkezdek tanulni

22:00-23:00 körül megyek aludni

Másnap kezdődik ugyan ez elölről

Szóval k-r-a szarul telik.

2019. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!