Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a nálad 15 évvel...

Mit gondolsz a nálad 15 évvel fiatalabb, illetve 15 évvel idősebb emberekről?

Figyelt kérdés
Kort is tüntess fel,köszi :)
2018. szept. 7. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy 15 évvel fiatalabbak illetve idősebbek.

Mit kéne gondolnom valakiről a kora alapján? Ennyiből még nem következik semmi az ember jellemét, viselkedését, stb illetően.

33/F

2018. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:

15 évvel fiatalabb: Illegális bármit is gondolnom. XD Amúgy nem nagyon rajongok a gyerekekért bár olyan 11-12 körül már 1-2-vel egész jól ki lehet jönni.


15 évvel idősebb: Semmi különöset, itt ember és ember között nagyobb difi van mint 11 évesen.


26F

2018. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok.A nálam 15 évvel fiatalabbakat kedvelem,a 15 évekkel idősebbeket szintén.Ennyi😂
2018. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nálam 15 évvel fiatalabbak vagy cukik vagy idegesítőek, az idősebbek... nos... felnőttek.

18/L

2018. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehezen lövöm be az emberek korát. A nagyon fiatalokról az jut eszembe, hogy gyerekek (felelősséggel tartozom ertük akkor is ha tök idegenek), az idősebbeket nehezen értem, talán emiatt kicsit tartok tőlük, de különösebben nem gondolok róluk semmit.
2018. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 7 évesekről nem gondolok semmit, még most kezdik az általános iskolát. Ja, meg lassan ez lesz a szüzesség elvesztésének átlagos életkora ahogy a világ halad... A 37 évesek meg manapság legtöbb esetben karrieristák és bele vannak ragadva a mókuskerékbe. A koromat innentől aki kijárta a második osztályt ki tudja számolni. :D
2018. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 évvel fiatalabb: Ekkor visszagondolok, hogy mi volt-, mit tettem-, és hova jutottam onnantól ide, csak szégyenkezek, valamint csodálkozom, hogy így elment már az idő.

15 évvel idősebb: ekkor jövök rá, hogy mennyire h× maradtam.

2018. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 15 évvel fiatalabbak 27 évesek, ilyen korra már illett ezt-azt elérni (egy, kivételes esetben két MA diploma, PhD tanulmányok megkezdése, munkatapasztalat, esetleg család). Akiket ismerek, közülük felelőtlenebbek, mint én voltam ebben a korban. A 15 évvel idősebbek 57 évesek, ők már a gyerekeiket házasítják ki, nagyobb lakásba költöznek, vágják a centit a nyugdíjig.
2019. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!