Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki szeretnék hivni egy lányt...

Pc játék33 kérdése:

Ki szeretnék hivni egy lányt randira de idösebb nállam szerintetek összejöhet?

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk beszélgetunk megnevetettetem stb. csak egy probléma van ö 22 éves én meg 18 alacsonyabb nállam és elég jol elvagyunk amikor találkozunk ugy mint barátok de ki szeretnem hivni randira csak nem tudom hogy megtegyem e szerintetek össze jöhet hogy igent mond a korkulönbség ellenére?

2015. jan. 29. 21:08
 1/4 aladar12 ***** válasza:
ne ki, hanem elhívd. és lényeges korkülönbség nincs is köztetek
2015. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ki szeretnék hívni"

Párbajoztok?

2015. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kihívni párbajra szoktak vagy a hóra verekedni. Randevúra meghívni vagy elhívni fogod.


Onnan pedig, hogy már mindketten elmúltatok 18, a 4 év nem nagy korkülönbség. A jól elvagytok, gördülékeny a beszélgetés és sokat nevettek, akkor máris jó esélyetek van. Próbáld meg, sokkal jobban fogod bánni később, ha elszalasztottad és kétség marad, mintha azt feleli, maradjatok csak barátok.


Ha nem kérdezed meg, amúgy is csak azok maradhattok, nincs mit vesztened. Sok sikert! :)

2015. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen párbalyra hivnám ki ha lehetséges :D amugy köszönöm a gyors válaszokat akkor meg is probálom hátha összejön :)
2015. jan. 29. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!