Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged idegesít ez?

Téged idegesít ez?

Figyelt kérdés

Idegesít titeket, ha utolsó percben szólnak nektek valamiről, ezzel meg esetleg elrontanák a terveiteket?

Például utolsó percben szólna nektek valaki, hogy mégsem találkozik veletek aznap, pedig reggeltől arról van szó, hogy igen és mondjuk délután mondja.

Vagy idegesítene, ha este szólna valamiről a másnap délelőttjével kapcsolatban és ezzel részben áthúzná a számításaitokat?

Most tegyük fel, hogy tudna korábban is szólni, csak nem szólt.


2019. jan. 26. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesít, mert akkor máshogy alakítanám a napomat, és nem vesztegetnék el egy csomó időt. Ha például este nem érzem jól magam, már akkor szólok annak, akivel másnap dolgom lenne, hogy ne várjon, mert így akkor már reggeltől úgy tudja alakítani a dolgait, ahogy neki jó. Szerintem ez elvárható mindenkitől.
2019. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Már hogy a fenébe ne idegesítene?
2019. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha lemondanak valamit, azt mindig örömmel fogadom, ha hirtelen menni kellene valahova, úgysem megyek, úgyhogy nem igazán.


Az jobban zavar, ha barátnővel ketten mennénk valahova (nő vagyok én is), de hoz még két ismeretlen lányt, akkor dühös leszek, mert introvertáltként ha egy emberre készültem, nincs 3 emberre energiám.

2019. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ.

Ha pl. arról volt szó, találkozunk valakivel és még azelőtt lemondja, hogy még nem indultam el itthonról, nem hogy idegesítene, még le is esik egy hatalmas kő a szívemről :D Ugyanis utálok itthonról kimozdulni és valamiért még ha a barátaimmal is találkozok, akkor is stresszelek előtte.

De amúgy minden más esetben idegesít nyilván.

2019. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, utálom az ilyet, mert akkor nem lehet már normálisan átgondolni semmit sem, csak cselekedni szabad, így nő a rontás lehetősége. Volt ilyen munkahelyem, utáltam is.
2019. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, idegesítő, ha ilyesmit tesznek egy emberrel, de én onnantól nem veszem komolyan az illetőt.
2019. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt csináltam valakivel. Jót röhögtem rajta :D
2019. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Utálom, ritka nagy bunkóság. Minek hitegetni a másikat, mondja meg előre, hogy bocs de mégsem jó. Nekem is van életem, lenne más dolgom is.
2019. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt egy baratnom, akivel emiatt szakitottam meg a kapcsolatot, mert allandoan lemondta a talalkozokat, mert o inkabb a pasijaval akart lenni.
2019. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is idegesítene. Olyan mintha direkt szivatna, pedig lehet h szimplán csak ilyen tapintatlan, figyelmetlen, önző ember. Én is találkoztam már ilyennel.
2019. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!