Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok, hogy mindig...

Ti nem unjátok, hogy mindig ugyanazok szólnak a rádióban?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem hallgatok rádiót.
2019. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallgatok rádiót, igyekszem kiszűrni az idegesítő dolgokat az életemből. Halgass máshonnan zenét, és úgy válogatod össze, ahogy akarod.
2019. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallgatok rádiót mert ott 99.9%-ban valami rongyosra játszott, limonádé zene megy.
2019. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

még ha ugyanazok..de Bochkor és segítői?...na az maga a csoda..


azt szeretem benne, hogy az istenítő sms-eket felolvassa, a keményebbekről említést sem tesz.Pedig abból van több.


amúgy át kell kapcsolni..akkor van baj, ha egyik sem felel meg.

2019. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
A "Régit" szoktam néha hallgatni, ami számomra nem baj, hogy 26× ismétli önmagát, mert azon időszak zenéi jók voltak.
2019. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Következetesen nem hallgatok műsorszóró rádiót, mert vagy politikai, vagy kereskedelmi vonalon, de lényegében csak agymosás folyik belőle. A magamfajta embert kifejezetten irritálja, hogy 10 - 15 percenként megszakítják kettő percnyi érdemi mondanivalóval azokat a jó kis reklámokat.

Felfordul a gyomrom attól, hogy miközben léptem-nyomon azt próbálják meg 3000 szempontból belénk sulykolni, hogy elljünk minél többen minél többet, - mert a "csáláád" így meg úgy, - addig a munkáltatók keresztes háborút vívnak a kisgyermekesekkel és az önhibájukon kívül tartósan, maradandóan beteggé váló emberekkel, - nemes egyszerűséggel nem foglalkoztatják őket tovább, mert a profit minden előtt...

- Igaz, a profit, amit kilapátolnak a háttérben a multik, gépsorokon termelődik, - igazából a csak a gépek kiszolgálását ellátó rabszolgákra és néhány helyi pribékre van szüksége ezeknek a cégeknek, semmi többre, - tojnak arra, hogy én vagy te mikor és milyen nyugdíjat fogunk kapni. Legyárttatnak velünk egy csomó embert, aki azért fog kivándorolni, mert nem lesz munkája a gépek miatt.

Felfordul a gyomrom attól is, hogy a kereskedelmi csatornáknak eszük ágában nincs emberi ésszel mérhető korlátokat szabni a reklám hadjáratoknak, - ha az anyagi érdekük azt kívánja (már pedig ezeknek semmi profit nem elég), - akkor naponta 25000 -szer locsolják be ugyanazt a baromságot az éterbe, mint a fogyatékosoknak a bkv a személyre szabott hülyeségeit. - Azok is szereptévesztésben szenvednek, - nem akarják felfogni, hogy az emberek többsége nem fogyatékos! Nem fogják fel, hogy nem a "tisztelt utas" mulattatása az elsődleges profiljuk és nem is az, hogy egyetlen útra nyolcszázszor kérjenek egy utastól utazásra feljogosító dokumentumot.

Akinek nincs internetje, az meg bukjon fel - szerintük!

Felfordul a gyomrom attól is, amit a méregkeverők művelnek az emberekkel, - szinte kívánják, hogy gebedjünk meg - csak azért, hogy a sz.rukat lapátoljuk a fejünkbe.

Felfordul a gyomrom attól is, hogy ordít a - reklámként aposztrofált - szemét az éterből - a "műsorhoz" képest.

Felfordul a gyomrom attól is, ahogy a bocskor és balázs típusú élőlények "műsorként" tudják elsütni azt, hogy két félévnyi hosszúságú reklámblokk között mások nyomorán vihorásznak csoportosan, mint a csimpánzok, de amikor megcsapja valamelyiket egy hétköznapi válsághelyzet, akkor zokognak és elvárják, hogy körbesajnálja őket mindenki. És mindezt onnan tudom, hogy a bkv-n amikor utazok, ez ordít a sofőrök fülkéjéből, - hiába húzódsz hátrébb, mert kifejezetten idegesít ez az egész, nincs menekvés, mert ordít ez a hányadék a "tisztelt utasnak", ha akarja, ha nem.

Hogy ugyanaz szól?

Azt is unom, de mit lehet várni a számítógépek korában?

Gondolod leül eme probléma megoldására külön egy ember és gondos munkával össze fogja neked, nekem válogatni a változatos zenei blokkokat? - Arra lusták, hogy hangmérnököt alkalmazzanak, - nem futja a profitból!

2019. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ugyanazok a számok, vagy műsorvezetők?


mindkettőt unom.


nincs igazán beleszólásom abba, hogy az irodában mi szóljon, max, annyi, hogy 10kor mikor vége a Önindítónak, átnyomhatom a Retrora.


Ami a zenéket illeti: a Music Fm borzalom, ugyanaz a 10 aktuális okádék sláger megy mindennap.


A Retroban meg mindennap ugyanattól a 10 előadótól adnak számokat.


De a műsorvezetőket még jobban unom. Sosem fogom megérteni, mit esznek Bochkoron.


Egy ideig talán szórakoztató, de hosszú távon elviselhetetlen: akkora baromságokat képes összehordani szinte minden témában,h hihetetlen, ráadásul még arrogáns is mellé.


Ehhez képest olyanokat írnak nekik, hogy "Gábor, te milyen művelt vagy" :D Meg múltkor vmi Lappföldön élő csaj burkoltan felajánlkozott neki.


Bezzeg mikor vki smsben kijavítja, mert baromságot mondott, vérig sértődik.

sosem fogom megérteni, h mit esznek ezen a pojácán az emberek


A többi adó sem sokkal jobb. Az egyiken asszem, Balázska van- ő is már mindenhol feltűnik.

2019. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hála az égnek, már nem olyan helyen dolgozom, ahol egész nap ezek a szarok mennek, de pár éve még igen, és ott szerintem meghaltam volna az mp3-aim nélkül. Reggel héttől tízig csak a pofázás megy, három primitív barom röhörészik azon, hogy ő mekkora ász, meg olyan dolgokon, ami fél évvel korábban ment az interneten, aztán meg egész nap ugyanaz a 7-8 dal megy hónapokon keresztül. Vannak előadók, akiket soha többé a büdös életben nem akarok hallgatni emiatt. Boltból is kifordulok, ha ezek a mai rádiók mennek.

Amit szerettem, az a Juventus rádió volt, nem tudom, létezik-e még, de azt csak ritkán tudtuk fogni sajnos. Maiak közül van ez a retró adó, az egészen bejövős, bár csak akkor hallom, ha valaki kocsival visz valahova, szerencsére minden autós ismerősöm ezt szokta hallgatni.

2019. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TamasB14 válasza:
Van youtube, onnan szedjél le néhány videót, és USB-vel tegyél a rádióba zenéket :) (Kivéve ha a rádiód még a világháborúból van, ahol még nincs USB)
2019. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos még a világháborúból van.
2019. febr. 2. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!