Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülők, ez mennyire zavarna...

Szülők, ez mennyire zavarna benneteket?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne, hogy a gyereked közelében lévő személy (orvos, tanár, edző, pszichológus, magántanár,...)a felsőoktatási tanulmányi alatt prostituáltként kereste meg a tandíjra valót?

2019. jan. 27. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha arra gondolnék, hogy a 25 éves tornatanárnő lefektetné a gyerekemet, akkor örülnék, mert amilyen barom ez a mai világ, egyébként szűz marad 30 éves koráig. Egyébként pedig ha onnan tudod hogy te dugtad amikor QA volt, akkor neked nagyobb a szégyellnivalód mint a csajnak!
2019. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

NEM vagyok érintett egyik oldalról sem. Általánosságban kérdeztem.

1.-nek. Járok K-zni. Nem tagadom soha, nem is szégyenlem. Miért tenném? Fehér, hetero, független, férfi vagyok. Telik rá és élvezem. Akinek nem tetszik azt leX@rom!

2019. jan. 27. 17:48
 3/4 Baltaarcúu válasza:
Te milyen gyakran jársz és mennyi időre?
2019. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

De hisz mindenki leszar mindenkit kedves kérdező!

Én a 60 évemmel nem járok QÁ-zni, mert az a férfiasságom végét jelentené, hogy másképp nem tudok felszedni egy nőt.

Nem azt mondom hogy csíkzsebből kipengetném minden nap, de ha ennyire szerencsétlen lennék, hogy nem akad egy jó nő másképp, akkor sem nagyon férfne össze az értékrendemmel, hogy egy ember lyukát megvásároljam 30 percre. Szóval a prostitúció nem tőlem virágzik. Neked pedig nincs így jogalapod a kérdésre..... :)

2019. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!