Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Benneteket zavarna, ha az...

Benneteket zavarna, ha az udvarotok felett egész nap egy drón pásztázna és figyelne?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
MÉG szép, hogy zavarna. Felcsúthoz hasonlóan én ezt engedélyhez is kötném, jogokat sért
2016. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én le is lőném.
2016. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás: SAS

[link]

2016. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én először szólnék a gazdájának, hogy ne jöjjön át az én telkem fölé. Ha mégis átküldi, lelőném csúzlival.
2016. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A saját telke felett 30 méterrel ugyanúgy átlát, mintha a te udvarod felett lenne.
2016. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Én először szólnék a gazdájának, hogy ne jöjjön át az én telkem fölé. Ha mégis átküldi, lelőném csúzlival."


Én meg egy nagy darab kővel dobnám meg! Rohadtul idegesítenek engem a drónok, habár a telkem fölött még sosem köröztek, de balesetet is okozhatnak. Egyszer egy sípályán majdnem egy síelő fejére esett egy nagy drón! Ez óta az eset óta kitiltották a drónokat.

2016. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap engem figyel, az tényleg zavarna, de ha csak elrepül a telkem felett, az nem zavar.
2016. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lelőném a gááccibee.
2016. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sadi válasza:
Ilyen drónt keres NASA, ami"udvarotok felett egész nap egy drón pásztázna és figyelne"de csak napi egy akksival!!!
2016. márc. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én drón tulajdonos vagyok de hogy őszinte legyek én sem nézném jó szemmel és szólnák érte az biztos mert ez sérti a személyiségi jogokat!!!

És nem megfelelő kezekben tényleg baleset veszélyes is lehet.

Én például az enyémet csak olyan helyeken használom ami lakott területen kívűlre esik és ahol nem nagyon járnak emberek így talán nem sértés jogokat és balesetet is csak magamban okozhatok 🙂

2016. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!