Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ongyilkossagi gondolataim...

Ongyilkossagi gondolataim vannak. Valaki esetleg segiteni hogyan kuzdjem le ezeket?

Figyelt kérdés
4 honapja kulon vagyok a baratnomtol és az utóbbi időben annyira el vagyok kereseredve hogy folyamatosan ilyen negativ gondolataim vannak és naprol napra egyre erosebbek. Aki át esett hasonlon tanácsokat szivesen vennem. Koszonom.
2019. jan. 27. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha akarod, küzd le. Ha egyedül nem megy akkor pedig menj el egy pszichológushoz. Ha pedig egyik lehetőséget sem akarod akkor passz.
2019. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd körbe magadat olyan emberekkel, akiket szeretsz és jól érzed magad velük. Ne legyél sokat egyedül, esténként ne agyalj.
2019. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

találd meg azt ami boldoggá tesz, örülj annak ha süt a nap, ha esik, ha látsz valami szépet, légy kedves másokkal...

nekem sokat segített az még, hogy szólóban kirándultam, akár erdőkbe, arborétumokba vagy csak a városon belül nagy séták, ott jó kis zenével a fülemben

foglald le magad

2019. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most kutatják a gyógyszert, ami magányra lesz jó. Várj még pár évet hátha sikeres gyógyszer lesz. Addig meg fogadd meg, "nagy szerelmet csak mégnagyobbal lehet feledni" ezt egy random öreg cigány asszony mondta tenyérjósláskor a margit hídnál :)
2019. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En ugy tudom az elso szerelem a legnagyobb és a legoszintebb. Volt már az exem előtt is baratnom de o volt az akivel 3 evet voltam és vele eltel meg mindent. Nem igen akarok mast az eletembe mar.
2019. jan. 27. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mást akkor ezekszerint jó neked egyedül
2019. jan. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem egyedul a jó. Csak valahogy őt szeretem.
2019. jan. 28. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor pszichológus
2019. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mar 2 szakemberrel is felvettem a kapcsolatot. Semmi jelentos eredmeny. Ezért vagyok itt.
2019. jan. 29. 00:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sz@rrá ment az életem aljas emberek miatt, majdnem utcára kerültem, hajléktalanszállóra jártam ételosztásra, a legmélyebb ponton elgondolkoztam, hogy nem bírom tovább, de ekkor beláttam, ha feladom, akkor nem tudom helyrehozni a dolgokat, amit helyre kell hoznom, nem tudok revansot venni azokon, akik tönkretették az életem, így marad az az opció, hogy SOHA NEM ADOM FEL és küzdök a végsőkig.
2019. jan. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!