Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Turi Tamás miért nevezi magát...

Turi Tamás miért nevezi magát akkora műszaki embernek?

Figyelt kérdés

A videó alapján egy széket alig bír összerakni, de állandóan hangoztatja, hogy ő bizony műszaki szakember (meg zenész, meg grafikus, meg kitudja még mi).


https://www.youtube.com/watch?v=c1N0sW651A8


Miért nevezi magát valaki műszaki beállítottságúnak, ha egy olyan széket nem bír összerakni, amit egy 10-12 éves gyerek is simán összerak? Tovább lépnék, ehhez talán műszaki érzék sem kell sok, csak annyi, hogy valaki látott már életében iylen jellegű széket, meg rakott össze egy 10 darabból álló LEGO játékot.

Komolyan érdekel a kérdés: miért nevezheti magát műszaki embernek? Miért adja elő, hogy ő a nagy intellektuál, amikor a tudása addig tart amíg elolvassa a wikipédiát és visszamondja a bemagolt szöveget egy 30 perces videóban?



2019. jan. 28. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Van egy tippem: sikertelen, elismeretlen vagy a munkádban.
2019. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki úgy definiálja magát, ahogy akarja, de téged ez nem kell zavarjon. Szóval énszerintem ne szomorkodj emiatt:) Egyébként abban a videóban, amit linkeltél, ott pl mondja is, hogy valamit pl fordítva kezdett el összerakni, meg hogy ezért szeretik neki az ilyen összerakós videóit:) Szóval van neki ilyen öniróniája, vagy önkritikája, vagy mi ez:) Szóval ebben a videóban pl énnekem nem tűnik felvágósnak, vagy valami.:) Meg egy szék pl nem műszaki dolog:) Annak én inkább az ilyen elektronikai eszközöket mondanám:) Műszakinak. :) Szóval énszerintem nem beképzelt, nincs nagyra önmagával:) Nekem szimpi ő. Néztem már korábban is tőle videót, meg még ez alapján , amit linkeltél is szimpi. És tényleg ezeken a dolgokon, az ilyesfajtákon meg ne legyél fennakadva, mert elmegy feletted az élet. Nem kell ilyen dolgokon rugózni. Éld a saját életedet, hozd ki belőle a maximumot, minél jobban. Tényleg törekedj a maxra.
2019. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az a furcsa, hogy valaki foglalkozik ilyennel. Ott huzza bele a ... a székébe ahol van. Jútúber:'D
2019. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

mindenkinek van egy énképe - amit nagyban befolyásol az is, hogy a családja, barátai, munkatársai, környezete, stb. mit mondanak, hogyan vélekednek róla, milyen visszajelzéseket kap tőlük. lehet, hogy a saját környezetében neki a legjobb műszaki érzéke, ezért ez a kép alakult ki róla, hogy abban a körben ő a műszaki zseni, mert senki más nem ért hozzá. persze az is lehet, hogy csak szeretné, hogy így legyen és azért mondogatja magának és másoknak is. egy csomó ember pl. okosnak hiszi magát, miközben nincs teljesen igaza benne...


te viszont jobban jársz, ha azzal foglalkozol, ami téged előre visz, nem másokkal. ha tetszik, amit csinál, akkor nézd és élvezd. ha nem tetszik, akkor meg ne nézd. keress inkább olyat, ami jobban tetszik neked és előre visz téged a saját dolgaidban.

2019. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudálékos, nagyszájú embert láttál-e már?

Na ő ilyen.

2020. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az utolsónak igaza van, ezt a Turi Tamást nem kell komolyan venni: egy tudálékos, besavanyodott proli.

Vannak témák, amikhez hozzá tud szólni, de inkább csak felszínes a műveltsége, komolyabban semmihez sem ért.

Meg nekem kissé furcsa, amikor egy ekkora zseni ilyen xarul néz ki, mint ő és targoncásként több műszakban dolgozik.


a tanácsokat osztogató válaszolók meg rohadt viccesek. a kérdező feltesz egy kérdést, erre jön a sok wannabe coach az életvezetési tanácsaival.

komolyan annyi hibbant van már ezen az oldalon, h hihetetlen.

2021. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!