Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért "menő" flegmának lenni,...

Miért "menő" flegmának lenni, visszabeszélni?

Figyelt kérdés

Általános iskolás vagyok, 8. osztályos lány. A velem egykorú lányok mindenkivel flegmák. Én és a barátnőm "kicsit" kilógunk a sorból, ezért úgy beszélnek velünk mintha retardáltak vagy alsóbbrendűbbek lennénk.

A tanároknak visszabeszélnek.

Az egyik óra előtt elfelejtettem kiköpni a rágómat, ezért a tanár szólt rám, hogy tegyem meg. Amikor felálltam, hogy kiköpjem az egyik odaszólt nekem hogy:

"More legközelebb beszélj vissza"

Miért jó ez nekik? Nagynak gondolják magukat?


2019. jan. 29. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem az alja söpredéket kellene példának tekinteni.

sajnos a tanároktól elvettek minden lehetőséget és jogot a fegyelmezésre, a szülőnek és a gyereknek is mindent szabad. Ez a következménye.

2019. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert kis szutyok orkok azér...
2019. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ész nélküli visszaugatás a retkek között biztos menő, máshol nem.
2019. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
degeneráltak azért
2019. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is 8.os vagyok, nálunk is ez a helyzet

... Engem zavar ez a dolog ,reménykedek hogy 9-től más lesz a helyzet(iskolaváltás), mást úgyse lehet tenni, idővel talán elnövik...

2019. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írok egy privátot, remélem elolvasod.
2019. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan csak 26 éves vagyok, de ha én így beszéltem volna az akkori tanáraimmal, nem maradt volna arcom...

Az általános sulis kémia tanárnőm egy apró, gömbölyű, szinte cuki néni volt, 60 és 70 között; mindig csinosan öltözött, drága parfümöket használt, kellemes hangja volt.

Egyszer az egyik retek fiú osztálytársam rendesen felnyomta a tanárnő vérnyomását (hangos nevetés, még hangosabb káromkodás, a tanár anyukájának utcalányként való emlegetése..), mire ez az apró nő felkapta a mindig magával cipelt hatalmas, kb. 2 kilós kulcscsomóját, és full erőből a deviáns elmebeteghez vágta. Tökéletes dobás volt, gyönyörű célratartással, hatalmas csattanással. Öröm volt nézni. ;)

Ezután mindig csend volt az óráin.

2019. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább alpári és visszataszító.

Én azért szoktam lenézni másokat, mert mi alapján képzeli ő magát többnek ,mint én, mi alapján hiszi magát felsőbbrendűnek nálam/velem szemben. Hogy azért nézem le, mert fennhordja az orrát, hogy 'mire föl?'.

Lehet amúgy, hogy nem feltétlenül "menőségre gyúrnak", lehet, hogy csak egyszerűen lecarnak mindent; vagy pedig ezt próbálják magukból sugározni, hogy távoltartsanak másokat maguktól. Ja amúgy a rágósnál tanácsot akart adni, szóval végülis jót akart neked; nem érdekli az iskola , hidegen hagyja, de feléd viszont jóindulattal volt. Hogy azt akarta kifejezni, sugározni neked, hogy nem kell mindenkinek behódolni, amit rádkényszerítenek. Te egy külön önálló entitás vagy, pl neked is lehet véleményed. Talán csak erre akarta felhívni a figyelmet. Szal lehet,hogy neki pl egy tanár is a rabszolgaság szimbóluma, merthogy akkor ő lenne a 'hajcsár.' Szóval hogy ő nem szereti, ha főnöke van, nem szeret behódolni, most egy rágózással nem ártottál senkinek. Egyébként nálunk volt olyan tanár, aki megmondta, hogy nem zavarja , ha rágózunk. Ja de amúgy szal ezektől a flegma osztálytársaidtól is lehet tanulni. Szóval lehet, hogy ez a szerepük a te sorsodban.

2019. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!