Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul vagyok lelkileg...

Nagyon rosszul vagyok lelkileg, mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Minden összejött, több hónapja alig alszom a stressztől. Munkahelyi gondok,durva tulterheles, stressz, anyagi gondok, és meg kell mentenem egy családtagot, aki nagyon rossz helyzetben van, lényegében életet kell mentenem. Plusz egyéb dolgok, célok, amiken dolgozni kéne sürgősen. Nem megy sajnos, nem tudok már semmire koncentrálni, rossz állapotba kerültem.

#stressz #lelki terhek
2019. jan. 31. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most hasonlóra egy hétig részeg vagyok, aztán majd utána jobb lesz. Olyan stresszben voltam már, hogy muszáj törölöm és regenerálnom.
2019. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedvenc zenéid hallgasd,az kicsit kikapcsol majd
2019. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Ilyenkor jót tehet, ha tudsz beszélgetni valakivel. Ha gondolod írj, szívesen meghallgatlak.

Vagy akár a sportolás is ki tud kapcsolni. Le tudod vezetni a stresszt.

2019. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, inni már elkezdtem. Kicsit jobb, de nem sokkal.
2019. jan. 31. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát a pia pont csak olaj a tűzre!


Egy idő után meg nem tudod letenni a poharat....


Nekem is volt ilyen és csak arra kell rájönni,ha betegre idegeled magad akkor jobb lesz?Megold valamit is!?

Nem.Akkor meg nyugodtan is kikeverhetem magam a xarból..



,

2019. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi! Pont azért csinálom a dolgaimat, hogy megoldjam a problémákat, de egy lépést teszek előre, kettőt hátra. nem tudom abbahagyni az idegeskedést. Ezért nem tudok aludni se. Próbáltam légzōgyakorlatokat, azt még ùgy ahogy tudom csinálni,de nem segít az alvásban. Relaxálni egyáltalán nem tudok. Csak a végtelen kimerültséget érzem, és hogy menekülnék, ha lenne hova.
2019. jan. 31. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát túl sok mindent nem tudsz csinálni szerintem. Én is voltam ilyen helyzetben, és ha fejen álltam se volt jobb semmi. Amíg nem rendeződtek a körülmények, meg a dolgaim, addig szenvedtem.


Én is csak azt csináltam, hogy barátosnémmel karöltve iszogaztni kezdtünk, addig sem a gondokra gondoltam. (az alkoholtól mindig jókedvem lesz)

De ha rád nem így hat az alkohol, akkor lehet nem annyira szerencsés, ha inni kezdesz, főleg nem egyedül.

Meg nekem sokat segített, hogy nem egyedül voltam. Próbálj a barátaiddal lenni, próbálj kicsit kikapcsolni.

2019. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta kaptam 3 új nehézséget az élettől.most már nagyon elegem van.
2019. febr. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!