Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha már voltál suliban mezítláb...

Ha már voltál suliban mezítláb vagy ott levetted a zoknidat akkor meséld el hogyan történt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Most őszintén, egy ilyen kérdésnek mégis mi értelme?
2019. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
izgalmas
2019. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem én sem hogy ennek a kérdésnek mi az értelme...Nagyon ráér pár ember itt...
2019. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok mezítlábas kérdés?
2019. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
95%

A sok lábfétises :D

de legyen örömöd, egyszer úgy átázott a cipőm a szakadó esőben suliba menet hogy órára lehúztam, meg a zoknit is és a radiátor alá tettem száradni.

2019. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Tornaórán sokszor mikor nem volt kedvem cipőt vinni.

De a padba is sokszor ki bújtam a cipőmből mert számomra sokkal jobb érzés úgy ülni. Utána nem mindig vettem vissza a szünetbe se mikor kimentünk a folyosóra vagy udvarra ^^

2019. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Sulikezdéskor meg tavasszal, mikor eleve szandálban megyek.
2019. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
5# és #6, így nem volt koszos a lábatok v lábszagotok mikor levetéttek a cipőiteket?
2019. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Előző: nem rémlik hogy koszos lett volna, ha az ember reggel felhúzza a zoknit meg a cipőt és buszozik benne 1 órát meg sétál 20 percet, az alatt nem keletkezik orbitális kosz és lábszag. Meg egyébként is szartam rá, nem volt kedvem csuromvíz cipőben meg zokniban ülni egész nap, az instant megfázás.
2019. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amikor tesi órán eltört a bokám, levették a zoknimat, majd jött a mentő, gipszelés, és másfél hónapig nem is volt azon a lábamon zokni.
2019. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!