Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testnevelés órán szerettek...

Testnevelés órán szerettek mezítláb lenni? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Rendes testnevelés órára gondolok nem a gyógytesire

2018. okt. 8. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
létezik cipő minek kéne mezítláb lenni
2018. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem arra, hogy mezítláb tesiztem volna valaha is. Mondjuk a 8 év taekwondo lehet érzéketlenné tett ilyesmikben és fel sem tűnt.
2018. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szeretek. Nekünk sajnos csak az egyetemen vált elfogadottá. Általánosban és középiskolában tornacipő, fehér zokni volt előírva. De minek. Mezítláb sokkal jobban, szabadabban tudok mozogni. A talajt is jobban érzem.
2018. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1:48-tól nézzétek: a sárga pólós lány mezítláb van

https://www.youtube.com/watch?v=aq4pjd9d0cE

2018. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én szoktam, mert nagyon egészséges ám mezítláb lenni, jobban érzed a talajt. Főleg a talajgyakorlatoknál meg zsámolyugrásnál jó. Kötélmászás is sokkal könnyebb így :)
2018. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%
Én nem szeretek cipőt vselni tesi órán, mindig nálam van de nem veszem föl átöltözök és leveszem a cipőt. Zokniban szoktam úgy jobb.
2019. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Domi 2000 válasza:
100%
Én szerettem mezítláb tornázni. Gimiben 4-5 fiú és majd az összes lány mezítláb tesizett nálunk. Barátnőm több mezítlábas sportfoglalkozásra is jár callanetics, nia, jóga.... Szerintünk klassz dolog mezítláb sportolni és ettől még nem vagyunk lábfetisesek.
2022. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!