Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudom eldönteni,...

Honnan tudom eldönteni, valaki roma, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Semmi rasszizmus nincs bennem, nem szeretnék veszekedést szítani, szimplán felmerült bennem, hogy mik azok a jelek, amik alapján biztosan eldönthető, roma-e az illető, vagy véletlenül sem.


2019. febr. 2. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed töle.
2019. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A törvény szerint az számít cigánynak, aki annak vallja magát, de gondolom téged nem ez érdekel.
2019. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ránézel.
2019. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

[link]


:)

2019. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Átlagban sötétebb a bőrük, hajuk, szemük, hangosan beszélnek, a nők sokszor (rengetegszer 😂) nagy arany karikafülbevalót hordanak, és gyönygyös ruhadarabokat. De egyébként az egész stílusuk más, és nem is tudom, hogy nem tudod őket megkülönböztetni, ezt sok ember el tudja dönteni, valahogy látszik.
2019. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én azt nem értem miért kell eldönteni? Ha az illető normálisan viselkedik semmi jelentősége nincs.
2019. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

99%-ba a viselkedésük és a külsejük ( ruha, bőrszin, szag)

elárulja. Ha nem tudod eldönteni akkor már buktad a kérdést, és valószinű valamilyen értéktárgyadat is ( a közeljövőben)

Ez nem rasszizmus , ez statisztika.


És van ra egy szép magyar illetve több rokan szó rengeteg más nyelvből és ez a cigány.

A roma cigányul van. Magyarul a cigány az cigány.

2019. febr. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!