Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli semmi az...

Miért nem érdekli semmi az embereket amit elmesélek nekik?

Figyelt kérdés

Messengeren ha elmesélem egy ismerősömnek mondjuk hogy kirándulni voltam, elmesélem mi volt, esetleg még képeket is küldök, nem nagyon érdekli a másikat általában azt veszem észre. Vagy nem is reagál rá, vagy egy ilyen szintű választ ír, hogy "Jólvan" "Okes".

Nem vagyok velük mondjuk túl szoros viszonyban, ezért lehetnek ilyen közömbösek irántam?

Mi kell ahhoz, hogy valakit érdekeljen az amit mesélek? Vagy hogyan működik ez az egész normálisan emberek között?


2019. febr. 3. 06:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

9. Elég szar anya lehetsz, ha azt hiszed, egy átlag gyerek pont 40 éves emberekkel, az iskolai dolgairól szeret beszélni..

Téged kéne inkább orrba verni.

2019. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9727..


Ezt már megválaszoltad magadnak itt. Nem érdekled őket, így nyilván a történeteid, képeid sem. Látod, hogy nem nyitottak, de azért rájuk erőlteted magad, nem tudom ez mire jó.

2019. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Megfelelő embernek a megfelelő információt!

- Ha egy szobrásznak kifejted, hogy a biciklidre milyen fáklyát vettél, nézni fog rád bután, mint egy gázálarc - és akkor még tapintatos is az "Okés" (meg hasonlók)!


Lényegre törően!

Ha azt próbálod meg kifejteni egy átlagos adottságú embernek többszörösen összetett többszörösen összetett többszörösen összetett összetett mondatokban - négy órán (két kilométeren) keresztül, - hogy az oldalára állítva tettél le egy skatulya gyufát a konyhaasztalra, akkor nyilván sorsodra fog hagyni és jobb esetben is csak akkor remélhetsz tőle valami választ, ha észre veszi, hogy csend van, de akkor sem arra, amiről te kommunikáltál az irányába!

2019. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!