Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen Valentín napi ajándékra...

Milyen Valentín napi ajándékra vágynak a férfiak?

Figyelt kérdés
Most, hogy kozeleg a Valentin nap, elgondolkodtam, hogy mit készíthetnék a páromnak. Tudom ez ember fuggo, de azért kíváncsi vagyok a ti gondolataitokra is. Valami olyannal szeretném meglepni, amit én készítek és egy orok életre megmarad és tudom, hogy nagyon orulne neki. Bocsánat a néhány ékezet hiány miatt. :)

2019. febr. 4. 23:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hat nem tudom, ti hogyan vagytok vele, de a elvivel a Valentin nap a szerelmeseke. Ilyenkor szokas megajandekozni a masikat. nem karacsony, igen, hogy gorcsosen varjam, de azt varhatom gorcsosen, hogy valami szepet szeretnek neki, mar bocsanat, ha Valentin napkor valamit szeretnek a kedvesemnek. mi ertelme lenne, ha megbeszelnem vele? ugy hogyan kapna meglepetest? megmondjam neki, hogy he Kicsim, ma este csinalok neked vacsikat, borocska meg minden. ez mar milyen otlet, jezus. es szo se volt arrol, hogy en venni szeretnek valamit, meg penzt kolteni, hanem olyan otletet kerdeztem, amit en magam keszithetek. de latom itt sokan mindent felre tudnak ertelmezni, pedig szerintem konkret voltam, hogy en szeretnek neki kesziteni valamit. de azt hiszem marad a youtube, meg a internet tovabbra eso resze, mert itt semmire sem jutottam igazan.
2019. febr. 5. 13:25
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Saját ötleted sincsen és ezért minket okolsz.

Tipikus női logika!

2019. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos agyat nem tudunk online küldeni...
2019. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csinálnál neki saját kézzel hímzett levendulás párnácskát? A férfinak ilyen hülyeségek nem kellenek.
2019. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Valami olyannal szeretném meglepni, ami...egy orok életre megmarad és tudom, hogy nagyon orulne neki."


Vigyél haza estére még egy nőt.

2019. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!