Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiúk! Segítség kéne! Nincs...

Fiúk! Segítség kéne! Nincs valami jó ötletetek valami romantikus ajándékra? Aminek örülnétek?

Figyelt kérdés
Előre is kérem,légyszi ne írjatok olyanokat,hogy mire ez az ünnep,miért majmoljuk az amerikaiakat,stb. A kérdésemre szeretnék választ adni. Megtudtam hogy a barátom vett nekem vmi romantikusat,én csináltattam neki egy csészét a kedvenc bandája képével,de szeretnék neki mellé én is vmi romantikus dolgot,ajándékos. Előre is köszönöm!

2013. febr. 9. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én, ha most lenne barátom valami saját, egyedi ajándékkal készülnék, mert nagyon kreatív hangulatba vagyok. A bögre szerintem tök jó dolog, biztosan örülni fog neki.


Nem tudom mennyire értékeli a rajzokat vagy te mennyire szeretsz rajzolni, de én pl. valami aranyosat rajzolnék. Nekem nagyon tetszik pl. az, amikor két maci öleli egymást. Én valami ilyesmit csinálnék egy képeslapnak és írnék alá egy szép idézetet, ami illik hozzánk.

Szerintem ez nagyon jó lenne, kár, hogy nincs kinek csinálnom ilyet..



Én mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy valami finom sütivel leped meg, a fiúk általában szeretik az ilyesmit. :)

2013. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rajzzal lehet megpróbálkozok,szeretek rajzolni,és fogjuk rá hogy fel is ismerhetőek a rajzaim :D de csak akkor ha tényleg akarózik :S Köszönöm szépen az ötleteket. Megpróbálkozom vele :)
2013. febr. 10. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell művésznek lenned ahhoz, hogy rajzolhass valami szépet. Én egyáltalán nem vagyok tehetséges (bár a rajztanár mindig értékeli a munkáimat és teleszór 5-össel :D ), de ha elfog a rajzolhatnék én bizony rajzolok. Gyakran valamilyen minta alapján, de olyan is volt már, hogy konkrétan átmásoltam valamit.


A barátnőm, akinek készítettem így is nagyon örült neki és még mindig őrzi, ott van nála szinte minden nap, a legtöbbet használt füzetében. :)

2013. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 10. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!