Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha büdös...

Mit csinaljak, ha büdös vagyok? 16/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 eves lany vagyok. Elegge onbizalomhianyos vagyok, foleg amiatt a +10-15 kilo miatt, ami rajtam van. Emiatt oltozkodni sem merek ugy, ahogy nekem az tetszene, ahogy szeretnek.

Mindig attol felek, ha valaki meg akar olelni, hogy kellemetlen szagu a ruham, a hajam vagy esetleg en. Utalom ha hozzam ernek, felek, hogy zsiros a borom, a hajam es ok ezt guszustalannak gondoljak. Attol is felek, hogy budos a szam, termeszetesen mindig mosok fogat, reggel, este es ha elindulok barhova. Viszont neha kellemetlen szagu, igy ragozni szoktam mostanaban egesz nap.

Dezodort hasznalok, de annak hamar elmegy az illata. Edzesre jarok heti 3x iskolaidoben, ezek utan van, hogy nem mosok hajat. Minden edzes utan mossak?

Igyekszem minden nap zuhanyozni, de van, hogy kimarad. Ezen akarok valtoztatni.

Van egyeb tippetek, mire figyeljek?

Hogyan gyozodjek meg rola, hogy nem vagyok kellemetlen szagu?


2019. febr. 6. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Nefűrggyéle
2019. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Dehogyis!

Ez csak egy fòbia.

biztos vagyok benne hogy nem vagy büdi :)

Kerj meg egy jò barátot hogy szaguljon meg :)

2019. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!