Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak egy ilyen...

Mit csináljak egy ilyen osztálytárssal, aki okoskodik meg a szája is büdös?

Figyelt kérdés
Jelenleg gimis vagyok, és van egy lány osztálytársam akivel barátok vagyunk. Viszont most már egyre elviselhetetlenebb. Állandóan okoskodik, olyanokhoz is amihez nem is ért. Van hogy ok nélkül leidiótáz, mert hogy akit ő szeret azzal elvileg csúnyábban beszél. Már több osztálytársammal is beszéltem erről, és szerintük is okoskodó. Ráadásként sokszor iszonyat szarszagú a szája, amit egyre nehezebben tolerálok. Legszívesebben megmondanám neki amikor okoskodik, hogy inkább mossa meg a száját, mert iszonyat büdös. Már szabadulnék tőle, de nem tudom hogyan. Ha nem mellé ülök egyből kérdezi, hogy nem ülök-e mellé. Erre nem tudok mit mondani és odaülök. Egyébként segítőkész, csak a természete borzasztó (na meg a szájszaga). Szerintetek hogyan rázzam le? 18/F

2019. jan. 6. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
ne ülj mellé, ha akarja, vagy csinálj valami kamu indokot, amiből veszekedés lesz és nem állsz ki mellette, akkor megharagszik
2019. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyomj a kezébe egy cukorkát vagy rágót.
2019. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

18 évesen már illene felnőtt módon lerendezni a dolgot. Nem lehet, hogy ez is meghaladja egy 18 éves, ráadásul fiú képességeit. Mit vársz? Hogy megmondjuk neki helyetted? Ne félj én nem csak megmondanám neki, még fel is rúgnám, amikor nagy a szája. Utálom az igénytelen büdös embereket.


18/f

2019. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

"Ha nem mellé ülök egyből kérdezi, hogy nem ülök-e mellé. Erre nem tudok mit mondani és odaülök."


Hát én beszarok...😂 😂 😂 😂 😂

Te tényleg ennyire töketlen vagy? 😂

2019. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De nem lenne vele bajom, csak ne okoskodna. Amúgy jól kijövök vele, ezért nem akarok vele összeveszni, nem pedig töketlenségből.
2019. jan. 6. 00:21
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
18 évesen férfiként nem tudnál viselkedni? Mint egy szűz lány, itt nyavalyogsz...
2019. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem beszélek az ofővel, hogy mondja meg neki, csak azt ne hogy ki mondta.
2019. jan. 6. 00:28
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
És még árulkodsz is? :DDDDDDD
2019. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Oké, hogy nem mered a szemébe mondani, de még az ofőt is belerángatod? 🤣🤣🤣 Töketlen!
2019. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha jó barátok vagytok, nyugodtan lehetnél vele őszinte...
2019. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!