Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg van akkora hülye...

Tényleg van akkora hülye lány, aki képes fotókat küldözgetni magának férfiaknak? Főleg meztelenül meg névvel? A mai korban.

Figyelt kérdés

Szerintem ez a minimum, hogy nem... Plusz a Facebook beszélgetésekkel is nagyon-nagyon kell vigyázni...


Csak arról beszéltünk, hogy azt hazudta a barátainak, hogy én egy másik lánynak adtam ki magamat előző este, emiatt beszél. Meg kiragadott részleteket...


Másnap 2 házzal arrébb itt röhögött rajta a szomszédom...


Nagyon sok hülye van, aki küldözget neki képeket...


A legtöbb pasi ilyen szempontból megbízhatatlan. Nem tudom mi visz rá valakit, még hogy ilyenbe belemenjen... Főleg névvel.


Elég a napiszart megnézni...


2019. febr. 6. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Persze, rengetegen.
2019. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sok. Jó párat kaptam csak véleményezésre, úgy hogy nevet, cimet tudtam. Ráadásul, telóval készitett úgy, hogy szét dobott lábak közelről. A képen ott a cicik és hozzá az arc is. Külön ciciről, popsiról, pociról és arccal. Simán, csak véleményezésre küldve.
2019. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

De mennyi! Manapság sokaknak alap!

Meg srácoknál a farokszelfi.


Idióták!

2019. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez manapság még téma?


Kimegy az ember egy strandra, ott is 90%-ban meztelen nőket lát falatnyi tangában meg apró melltartóban amin átüt a mellbimbója is. Vagy utcán is p..csanadrág, haspóló, kidobott mellek.


Már egy társkeresőn is első amit lát az ember, az a bikinis-fehérneműs kép amivel reklámozza magát az adott hölgy.


Ezek mellett egy mell vagy nemi szerv már nem oszt nem szoroz.

2019. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég fura vagy... A bikini nem meztelen, meg csak üzenetekkel tönkre lehet tenni valakit, n higy fotókkal...
2019. febr. 6. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!