Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is alig válaszolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is alig válaszolnak Tinderen vagy Happn-ön?

Figyelt kérdés

Mármint szerencsére van jó pár match, de amint ez megvan, már nemcsak az általam frappánsnak gondolt nyitó szövegre, de még egy sima "szia"-ra sem köszönnek vissza a nők (20-30 között).


Mi lehet a jelenség oka? Valamiért csak bejelölnek, de tovább már a negyede is alig folytatná..

Veletek is van így?


Komolyan, férfiként mivel kell már nyitni, hogy több válasz jöjjön? Lányok nem ritkán a leguncsibb, agyon instagrammozott profiljukra is kiírják, hogy "a sziánál légy kreatívabb ha meg akarsz hódítani"... Na kösz, de a sablon profiljuk alapján mit is tudok róluk pontosabban még azon a ponton, amivel kreatívabb lehetnék? Nesze semmi, fogd meg jól a sok segg- és mellkidobós, kacsáig csücsörített iphone-os selfie...


Férfiak és nők tanácsát is várom, légyszi kort is írjatok.



2019. febr. 3. 17:48
 1/5 Clay Morrow ***** válasza:
50%
Dettó, én már nem is azért használom a Tinder-t, csak ego boost-nak. Nem is szoktam már nagyon írni senkinek, illetve 2 hónaponta max odaböfögök valamit egy-egynek aki tényleg kimagaslik valamivel azt annyi. Sok felesleges idegeskedést spóroltam meg.
2019. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rockarc ***** válasza:
75%

Tok mindegy, a lenyeg az eredetiseg. Megkaptad a Match-et, ilyenkor neked kell villantanod valamit, en a total blod-tol, a finom humorig barmit kepes vagyok bevetni, mindig az adott alanytol fugg, ranezesre kategorizalok. A lenyeg, hogy elusson a tobbitol. Aki kap napi 100 ilyet, persze ott lehet el se olvassa, mert odaig se jut. Amelyik nem valaszol vissza legalabb egy smile-t, annak ugy sincs humora, hagyd a fenebe. Ja en mindenkinek mast szoktam irni, de nekem mindig volt valasz 2 kivetellel, szoval nem rossz az arany. Legy kreativ.


42F

2019. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Igazából mindegy mit írsz, az számít, mennyire jössz be a nőnek. Ha nálad jobb pasik fűzík, a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fognak foglalkozni veled.


Azon kívül a match csak az első lépés, Annál jobban kell kinézned, hogy válaszoljanak is, még annál is jobban, hogy hajlandóak legyenek találkozni és még annál is jobban, hogy összejöjjenek veled.

2019. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Első lépésben töröld le ezeket a szarokat! Meglátod, kinyílik majd a világ és nem kell tovább lúzerként bújkálnod!
2019. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha egy csaj kap napi 100 levelet, akkor szedjen már fel egy pasit, és utána törölje magát! Semmi értelme, hogy a maradék 99 meg tovább csorgatja rá a nyálát halvány reménysugárt látva.
2019. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!