Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel javíthat az esélyein...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel javíthat az esélyein egy elég vékony, átlagos arcú lány a férfiaknál?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Úgy intézi, hogy célcsoportja létezéséről tudomást szerezzen.

32/f

2019. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Mennyire vékony? A férfiak nagy része odavan a hozzád hasonló nőkért, a média is a vékonyságot sugározza orrba-szájba, szerintem nem kell tenned semmit.
2019. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

157 centihez 45 kg elég vékony...

Az orvosok és a környezetem mindig megjegyzi, hogy túl vékony vagyok.

2019. febr. 3. 10:58
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha végre nem játssza az önmagával elégedetlen játékot és a címlap lány vágyait elhagyja. Hidd el, sokkal vonzóbb egy kevésbé kirívó, természetes szépség, aki tisztában van az adottsagaival, elfogadja, becsüli is azokat. Ami neked átlagos, másnak szép is lehet.
2019. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindig az jut eszembe, ha tetszek valakinek, hogy biztos azért mert nálam szebb lánynál nincs esélye...
2019. febr. 3. 11:08
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét probléma?
2019. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megelégedve önmagammal, semmi vonzót nem látok magamban.
2019. febr. 3. 11:13
 8/19 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy intelligens, normális és elviselhető. Meg azzal, hogy nem kizárólag a tökéletes külsejű álompasikkal hajlandó szóba állni.
2019. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok megelégedve önmagammal, semmi vonzót nem látok magamban."


Küldesz egy fotót?

2019. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Sosem tetszettek a nők által áhítozott, tökéletes testű férfiak.

Mindig megadtam az esélyt, ha egy férfi minimálisan is tetszett és kezdeményezett.

2019. febr. 3. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!