Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is így utál nő lenni?!

Más is így utál nő lenni?!

Figyelt kérdés
Unom már, hogy mindent szépen kecsesen és elegánsan kell csinálnom, mert lány vagyok. Ne beszéljek csúnyán, mert ez nem szép egy lánytól. Miért fiúktól talán szép? És a menzesz is elég felháborító, hogy minden hónapban egy hétig kb semmit sem tudok csinálni. De a legidegesítőbb,hogy nem csak havonta pár napig, hanem minden egyes hónap minden egyes napján ömlik belőlem az a fehér ragacsos dolog. Ha épp megvan, minden fiú úgy tekint rám,mint aki beteg. Meg minden fiú meg szokta említeni,hogy én lány vagyok és én egy bizonyos dolgot nem tudok megcsinálni, felemelni, stb. Úgy tekintenek a nőkre mintha valami külön faj lennének. Biztos a fiúknak sem könnyű, de ezt már ki kellett írnom magamból. Van aki együttérez velem?

2019. febr. 7. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok de megértelek. Én nem beszélek így senkivel és nem várok el semmilyen plusz viselkedést egy lánytól, sőt, van amit sok (szerencsére nem minden) lány csinál és engem kifejezetten irritál, pont a szépséghez kapcsolódóan.
2019. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Hány éves vagy? Kik mondják neked ezeket?

Semmit nem kell elegánsan csinálnod és olyan szavakat használsz, amilyeneket te akarsz! Keress olyan társaságot, akik hasonlóak hozzád, hasonló a stílusok, és/vagy szeretnek olyannak, amilyen vagy!

Nőgyógyászhoz pedig el kellene menned, ha a menstruációdkor "semmit" nem tudsz csinálni, illetve ha minden nap "ömlik" belőled valami. Ezek nem normális dolgok egy nőnél.

Ha azt mondják rád, hogy nem bírod felemelni, emeled fel, ha bírod tényleg és mutasd meg nekik! Vagy nézd a jó oldalát! Nem neked kell emelgetned, segítenek neked, és ezek egyébként is jó alkalmak lehetnek beszélgetésekre, ismerkedésekre, már ha valami helyes, korodbeli fiú mondja ;) Ne légy ilyen paranoiás.

A hozzáállásod kicsit problémás inkább, de talán még kis tini vagy, akkor én is pont így éreztem magam. Azaz nem pont, de valami ilyesmit éreztem... Minek kell ez a nyamvadt, kényelmetlen melltartó? Miért járkálhatnak a fiúk félmeztelenül, milyen jó nekik a nagy hőségben! Meg ilyesmik. Aztán megszokod egy idő után. Megismered a helyzetek jó oldalát :)

2019. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Lègy önmagad!

Ne probalj mas lenni.

Sokan szeretik a fius lányokat.

2019. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Toled legalabb nem varjak el hogy sportolj meg gyurj. Ferfiak kozt aki ezt nem csinalja az egy nyomi.
2019. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Ki mondta, hogy elegánsba kell mindig tolnod? Ha úgy van kedvem, akkor törökülésbe ülök, felhúzom a nyakamba a lábam, amikor nekem kényelmes. Munkahelyen. Magassarkú sem elvárás, kényelmes túracipő, az az igazi.

Káromkodni lehet, csak be kell tartani a társas együttélés szabályait, tehát nem a legnagyobb tömegben kezdünk el qva anyázni, de ha megtehetem, nem fogom vissza magam. Ezt is lehet. Pipa.

A menstruáció a testünk természetes folyamata, ha fejjel mész a falnak, ha elfogadod, ha nem, akkor is van. És lehet tőle bármit csinálni. Csak ismerni kell a megfelelő eszközöket a menstruáció kezelésére. Még úszni is lehet. Teszem ezt úgy, hogy se tampont, se betétet nem használok. Valami mást, ami szuper kényelmes.

Tudod, miért nedvesek a nők állandóan? Mert akkor nyikorognának járás közben. Ha-ha. A normál hüvelyváladék annyira minimális mennyiségű, hogy kizárt, hogy zavarjon egy nőt. Ha fehér trutyi jön belőled, az viszont nem normális, akkor érdemes lenne nőgyógyászhoz fordulni.

A menstruáció nem betegség amúgy. Rám nem tekintenek úgy, mintha beteg lennék, mert nem is tudnak róla, hogy épp megvan. Talán nem kell közölni a fél világgal, hogy megvan, és akkor nem néznek rád se úgy.

2019. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok de valahogy nem stresszelek ilyesmin. Úgy öltözöm, ahogy nekem tetszik, ami pont se nem elegáns, se nem nőies, ha csúnyán akarok beszélni akkor csúnyán beszélek, pont nem érdekel, hogy "lánytól nem szép". A titok annyi, hogy leszarom mások mit gondolnak rólam és nem akarok senkinek se megfelelni. Neked is ezt a hozzáállást javasolom, egyből boldogabb leszel.

A menzesz meg egy dolog, nekem tabletta mellett másfél nap alatt elmúlik és szinte meg se érzem, de szerintem egy hónapban azt a pár napot mindenképp ki lehet bírni. Addig örülj, amíg megvan, mert addig se vagy terhes :D Ha meg konkrétan ömlik a fehér folyásod, ahogy írod, akkor sürgősen menj el nőgyógyászhoz és vizsgáltasd ki, mert ez azért nem normális.

2019. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Akarsz cserélni?

F.

Azért én melyen együttérzek veled 😭😭 kicsit nyügös vagy :(

2019. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként elárulom, hogy retkes pacikakit sem kell letennetek az asztalra a boldog élethez. Férfiként minden kis apró sikerért meg kell küzdenünk és még nektek van képetek rinyálni?
2019. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Én sem értem, ki várja el, hogy mindent elegánsan csinálj...Ên pl. szoktam káromkodni (nem gyakran, de ha a helyzet úgy adódik), disznó-vagy beteges vicceket mondani, mégse mondja senki, hogy nem szabadna így viselkednem..

A menstruáció se kéne, hogy ekkora problémát okozzon, az első 2-3 napban nekem is erősebb meg néha fáj a hasam, a derekam, rossz kedvem van, de utána már alig vérzek..

És az, hogy állandóan fehér, ragacsos dolog ömlik belőled, kicsit se normális, szóval menj el orvoshoz..

És én kifejezetten élvezem, hogy nem kell pl. nehéz tárgyakat cipelem, mert a fiúk felajánlják, hogy viszik helyettem, vagy hogy előreengednek az ajtókban, stb. Amúgy ha nem csinálnák a férfiak ezeket az udvarias gesztusokat, szerintem az lenne a bajod :/

20L

2019. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!