Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt rajtam kívül olyan,...

Van itt rajtam kívül olyan, aki utál ember lenni?

Figyelt kérdés
Mindig úgy gondoltam, hogy az ember is csak egy állat, húsból, csontokból összerakva, aminek csak annyi a dolga, hogy szaporodjon és táplálékot vegyen fel. A többi embert is egyre nehezebben viselem el, mindegyik ugyanolyan utálatos ösztönlény, aki ott árt a másiknak ahol csak tud. Sokszor ábrándozom olyasmiről, hogy milyen érzés lehet egy test nélküli, spirituális lénnyé változni, és mennyivel jobb lenne úgy. 20F
2016. ápr. 29. 23:06
1 2
 1/13 anonim válasza:

Én élni utálok.

Ilyen spirituális bizbaszok meg nem léteznek, szóval felejtsd el ezt a baromságot.

2016. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A "sprituális lény" is emberi fogalom.

Én például belemerülve a hobbimba, ami alkotómunka, hasonló állapotba kerülök, mint amit el tudok képzelni arról, amit mások sprituális lénynek neveznek. Meg lehet azt élni, nem kell, hogy csak ábránd legyen. Olyankor én sem gondolok a testi mivoltomra, csupán utólag döbbenek rá, hogy milyen jó volt ebben az állapotban dolgozgatni.

2016. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Asztrális utazás. :D


Komolyra fordítva, szerintem jó ez a Föld bolygó, a hús, a csontok, a szilárd talaj a lábunk alatt meg minden más. A baj a fejünkben van.

2016. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszek semmiféle ezoterikus dologban, nem azért írtam, csupán így tudtam a legjobban jellemezni a számomra leginkább utópisztikus állapotot. A kettes válaszolónak még annyit, hogy én magam is foglalkozom művészettel, és az az egyetlen dolog ami valamennyire ki tud zökkenteni ezekből a gondolatokból.
2016. ápr. 29. 23:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Mássz vissza a fára koor:DDDD hihihihahaha
2016. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*akkor bocs
2016. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha szerinted minden ember szar akkor a gond veled van, nem mindenki mással.
2016. ápr. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Nem hiszek semmiféle ezoterikus dologban"


3-as vagyok, ha már témánál vagyunk egyébként az asztrális utazás de inkább testkilépés dolgot nem poénból írtam, vagyis inkább írhattam volna akár nem poénból is. De sajnos aki hisz ilyenekben az mindenképp le van nézve... Én tapasztaltam. Nem izgat semmiféle tudományos magyarázat, hogy így úgy játszik velem az agyam, csak álom, csak hallucináció stb, stb. Kiráz a hideg és a torkomba gombóc szorul ha csak eszembe jut az érzés... remélem a hajlíthatatlan szkeptikusok is megtapasztalják egyszer, de ha máskor nem, haláluk pillanatában.

2016. ápr. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

,,Mássz vissza a fára koor:DDDD hihihihahaha"


,,Ha szerinted minden ember szar akkor a gond veled van, nem mindenki mással."


Szerintem pont a ti fajtátokból van elege a kérdezőnek. Nem is értitek a kérdést.

2016. ápr. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 elwera ***** válasza:
Én hal lennék egy tengerben, tetszik a víz alatti világ, de csak addig amíg meg nem zabál egy nagyobb hal. Az állatok is elég durvák amikor éhesek. Főleg amilyen ravasz módon tudnak elkapni kisebb halakat. Az se jobb.
2016. ápr. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!