Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 6 hónapos babám még...

Lassan 6 hónapos babám még mindig utál hason lenni, nem marad meg, mekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Emeli ő a fejét, át is fordult már 3x, többször nem, mert amint hasra kerül sírni kezd. Ha el is van hason, akkor általában leteszi a fejét, mintha aludna, de csak tudja, hogy így nem kell tartani magát. Van olyan is, hogy tartja is magát, nem menne neki olyan rosszul, ha hajlandó lenne rá.

Dévény tornász is látta, megmozgatta, gyakorolnunk is kell otthon, de erre mondjuk pont nem mondott semmit, mással foglalkozott, nem a hát- és körülötte lévő izmaival.

Tehát maga a kérdés, hogy mekkora hátránya adódhat ebből, vagy mit tudok csinálni?

(Mert tornászhoz megyünk még, de meg nem szereti a hason levést tőle, ugyanúgy sír)


2018. nov. 16. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A fiam is utált a hasán lenni, így ő megtanult minél hamarabb felülni, kb. fél éves korában, nem tudom pontosan mikor, he elég hamar. Szóval, ha hasra került (én raktam le, vagy ha átfordult) azonnal feltornázta magát ülésbe. Ebből következik, hogy jól elnézelődött, játszadozott ülve, és esze ágában sem volt kúszni, majd 9 hónaposan kezdett. Utána viszont gyorsan tanult mindent, mászás, felállás, járás. 14 hónaposan már tudott önállóan járni.
2018. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Babák 90 százaléka utal hason lenni, azon egyszerű oknál függően hogy nem látnak rendesen.
2018. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!