Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel állítsuk le ezeket a...

Mivel állítsuk le ezeket a fiúkat? 18/l

Figyelt kérdés

Az öcsémnek a fiú osztálytársai borzalmasan viselkednek,az öcsém folyton nekem panaszkodik. Az osztálytársai 13 évesek. A tesi öltözőben folyton hangosan finganak. Meg ilyen kisgatyában szaladgálnak. Volt olyan is hogy az egyik fiú órán hangosan fingott és az öcsémre akarta fogni.

Én hogyan védhetném meg?

18/l



2019. febr. 7. 21:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Fura család.
2019. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#11

Miért..szerinted normálisak ezek a fiúk?

Hogy ilyeneket csinálnak?

2019. febr. 7. 22:10
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem akarok faragatlan lenni, de én is valami durvábbra számítottam.
2019. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Ilyenekben vannak az öltözőben:

[link]

És ilyenekben szaladgálnak és finganak.

Ha ti látnátok mi van ott szerintem nem mondanátok normálisnak őket.

2019. febr. 7. 22:33
 15/27 A kérdező kommentje:

#14

Nem pont ilyenekben de hasonlókban.

2019. febr. 7. 22:34
 16/27 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ti se lennétek olyan öltözőben ahol mindennap az undor fog el.
2019. febr. 7. 22:39
 17/27 anonim ***** válasza:
De miért zavarja az öcsédet az hogy miben vannak, finganak?? Oké, 13 évesen már én is boxert hordtam mert abban éreztem jól magam, de nem érdekelt hogy más mit hord. Az meg hogy fingik kit érdekel? Illetlen dolog persze de majd elszáll a szaga :'D
2019. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
De végig csinálják mig bent vannak az öltözőben.
2019. febr. 7. 22:49
 19/27 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam az öcség korában akkor is csináltak a társaim érdekes dolgokat (pl feldugták egymásnak a dezodort, verekedtek meztelenül) ez ebben a korban jellemző...
2019. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kerdezo itt nem a 13 eves fecske gatyas fingos kisgyerekek idegesitoek hanem te. Mi a fac kozod van hozza hogy a 13 gyerekek miben vannak? Ok szerinted kerdezik toled hogy a tangat vagy a franciat szereted vagy hordod? Nem, ahogy nekik ugy neked sincs kozuk meg az ocsed b..i hogy igy megnezegeti vagy mi? Menj le a fiukhoz es panaszkodj az anyjuknak hogy vegyen nekik boxert, azt varod hogy cikizzuk oket emiatt mert nekik olyan a gatyajuk? Lenyeg hogy hordanak gatyat es tisztak az hogy nem szeretik a boxert az ok dolguk. A tesodnak valoszinuleg baratai sincsenek es total elzarkozik mindentol, a 13 evesek ilyenek, nekik ez a jatek biztos fingorasznak es kirohogik egymast, a tesod meg biztos a sarokba ul egyedul kozbe a boxereben. Ha annyira nem tetszik neki akkor menjen ki vagy iratkozzon at, szoljon be es ne hozzad szaladjon predikalni mert te meg ide josz fel egy ekkora szanalmas kerdessel. Majd ha nekik kozuk lesz ahhoz hogy te mit hordasz majd akkor lesz neked is kozod hozza, menj az anyjukhoz ha ennyire faj es ne itt probalj "tanacsot" kerni.
2019. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!