Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel állítsuk le ezeket a...

Mivel állítsuk le ezeket a fiúkat? 18/l

Figyelt kérdés

Az öcsémnek a fiú osztálytársai borzalmasan viselkednek,az öcsém folyton nekem panaszkodik. Az osztálytársai 13 évesek. A tesi öltözőben folyton hangosan finganak. Meg ilyen kisgatyában szaladgálnak. Volt olyan is hogy az egyik fiú órán hangosan fingott és az öcsémre akarta fogni.

Én hogyan védhetném meg?

18/l



2019. febr. 7. 21:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerencsés az öcséd, hogy ennyivel megússza. Nekem szórakozásból megpakolt sporttáskát vertek szét a hátamon az idősebbek.
2019. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

#20

Azt hittem hogy tudtok segíteni.😟

2019. febr. 7. 23:32
 23/27 anonim ***** válasza:
Gyerekek még. Az öcséd is túl komolyan veszi ezt, ha nem tetszik neki ne figyeljen rájuk. Hol van a gyerekkor? A fiúk ilyenek, mocskosak. Már bocsi, de értitek :D
2019. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
3-as, te vadbarom. 13 éves gyerekekről beszélsz. Mindennek van egy határa te majom.
2019. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Megis milyen segitseget varsz? Tulreagalod az egeszet,13 eves gyerekekrol beszelsz!! Orulj neki hogy nem az iphonnal pozolgatnak hanem hulyeskednek, a regi fiatalok szerinted miket csinaltak? Kb ezt meg ettek a homokot, sokaig kint fociztak,bunkert epitettek stb. Ha mast csinalnanak neked az sem nem tetszene. Gondolom uti csaladbol szarmaztok es nem szeretitek az ilyet es finnyaskodtok, meg mi az hogy megnezitek es kepet is raksz ki hogy milyen gatyaban vannak? Mi kozod hozza? Ok se nezik a bugyidat, remelhetoleg. Az ocsiked meg ne legyen tutyi mutyi kis b..i hogy nezegeti oket es mindenkinek elmondja
2019. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#25

Nem nézegeti. Vagy csukja be a szemét?

Előtte ugrálgatnak meg futkosnak kisgatyában az osztálytársai.

2019. febr. 8. 14:07
 27/27 anonim válasza:
Mondok neked egy nagyon hatásos módszert! Meny be a legközelebb nyitó zöldségesbe, vagy ha ott túl draga akkor meny ki a piacra, szerezzbe egy fél kiló babot. Ha ezzel megvagy, akkor ezt tedd egy lábasba és jól áztasd be. Vegyél káposztát, tölsd le a receptjét a káposztáspaszujnak vagy mama anya papi, aki van és kerdezd mwg hogy kell. Készísd szépen el azon a napon hogy tudod melyik nap mesz be az iskolaba latogatoba. Jol bekajalsz..... És megmutatod a srácoknak hogy milyen egy szerető, és féltő testvérnek kikezdeni a pici öccsével.
2019. febr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!