Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok eldönteni,...

Képtelen vagyok eldönteni, hogy jelentkezzek-e a corvinusra is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nyakamon a felvételi jelentkezés, mostanában kell leadni. Mindenki mást mond, ellentétesek a vélemények. Egyrészt azt hallani, hogy a munkáltatók szemében meg mindig ez az egyetem a non plusz ultra, hogy milyen jó lehetőségek vannak, hogy már egyetemi évek alatt nagy lehetőségek vannak. Ugyanakkor most van ez az ugy hogy maganegyetemet csinálnak belole.. tudom az idei jelentkezőket meg nem érinti, de csak lesznek elég komoly változások, és meg senki nem tud semmit. Olyat is hallottam, hogy csak bejutni nehez, amúgy csak melegedni járnak be az emberek.. jó tudom nem egy BME, de akkor is. Nyílt napjukon csak tavaly voltam, akkor nem voltam elragadtatva, BME gtk teljes szerelem volt. Viszont elbizonytalanodtam, felek h nagy lehetőséget hagynek ki. Aki oda jár, tudna mesélni róla kicsit? Ajanlanatok? Mit gondoltok, érdemes meg idén felvetelizni?
2019. febr. 9. 18:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most látom h rossz kategóriába került a kérdés..:D
2019. febr. 9. 18:28
 2/2 anonim ***** válasza:
20%

Nos a Corvinus meg az ELTE az a két egyetem Magyarországon ahova nem árt ha úgy mész, hogy igazi őskommunista volt még a nagyapád is, te pedig a globalizmusban és liberalizmusban látod a világ jövőjét.

Egyébként a Corvinusnak a neve nagy, az is azért, mert anno a szocik nagyon nyomatták amikor éppen ők voltak az aktuális diktátorok.

2019. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!